Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NewKy

    Přiznám se, že co vyšla MTG Arena, tak jsem HS ani nepustil.

    Platformu mají obě ty hry srovnatelnou (v případě MTG nutno dodat KONEČNĚ, po všech těch duels), ale to samotné jádro, totiž ta karetní hra jako taková, je u Magic The Gathering, prostě o dva řády lepší.

    • honcka

      Taky bych rád, akorát bohuřel MTG nemají mobilní verzi a já hraju nejradši HS na ipadu, na karetní hry je to dotykový ovládání nejpohodlnější a můžu u toho ležet v posteli :)

    • taky si zahraju Magic, je to dost něco jinýho, u mě to o malej kousíček vyhrává HSko, ale musim zdůraznit jednu věc, že Magic - to je panečku jiný pokoukání :)

  • Klasický RND*RND*RND*RND jojo kde jsou starý dobrý časy Naxxramas a Molten core  přesně daných bosů a postavením vlastních balíčků proti nim navíc hráč po dokončení dostal VŠECHNY KARTY ne trapných pár balíčků... Smutnej dnešní pohled na HS RND Pay2Win

    • nic novýho, s každou expanzí lidi brečí, že nemaj zadarmo všechny karty a že to je p2w :D

      • Hraju to od bety a pravdu díš pokaždé lidi brečeli že je to P2W a neměli pravdu páč kdo plnil každý den Q měl dostatek godlu na rozšíření a balíčky vycházeli jednou za rok a tak opět goldy stačili na vše jenže poslední víc jak 2 roky zpět to již neplatí a bez realných peněz nepostavíš konkurenční balíček jednoduše nebudeš mít dostatek karet ani když to hraješ každej den a vyděláš hromady goldů... ted vyhrává jen ten kdo do HS sype prachy P2W

        • madPav3L

          Také nemohu souhlasit, hru zapnu párkrát za týden, abych splnit úkoly (převážně v aréně) a na nedostatek peněz nebo prachu si nemůžu stěžovat, můžu postavit několik top balíčků co zrovna frčí a to jsem zatím nerozložil ani staré karty, které už ve standardu nejsou, takže mám stále extra zásobu prachu.

        • eště upřesnim, že to je přesně NAOPAK, než ty řikáš - dřív ty guesty nebyly tak štědrý a nemoh si je splnit tim, že si zahraješ s kamarádem; od tý doby, co to takle je, stačí mít ve friendlistu někoho, kdo to hraje trochu dýl a má více karet, potom splnit guesty je HRAČKA

        • tak to nemužu souhlasit, mám většinu karet s každou expanzi jen za plnění guestů a nehraju to každej den, rank 5 s prstem v nose s rok starym deckem, takže NENI pravda, že to je p2w..


          • Wolfcastle

            Rank 5... no tak na to to staci tam se dostane kazdej s tim nejlacinejsim rushdeckem, ale do legendy se bez penez nedostanes pac na to ti jeden deck stacit nebude a o tom to je....

            • jeden deck nemusí stačit - tohle platí jen částečně (na wildu pak mnohem více), neni problém mezi expanzema nasyslit goldy a dust na více než jeden kompetetivní deck (samozřejmě za poředpokladu, že už to hraješ delší dobu, ne žes sotva začal, taky do toho nepočitám ňákej megadrahej control plnej legend), ale i jeden "správnej" deck tě dostane na legendu, ta hra neni jen o klikání na karty, ale taky o deckbuildingu, přizpůsobování se a světe div se - o SKILLU

              že rank 5 dává každej? mezi rankem 10-5 se pohybuje cca 5% hráčů, rank 5 je velkej úspěch

              přestože v HSku je dost velký RNG, tak od 5ky nahoru už to vyžaduje SKILL, to jest minimalizování chyb ve hře, správný obehrávání soupeřových karet, dobrej odhad pravděpodobností co se muže a nemuže stát, využívání DETAILŮ, techování balíku v závislosti na metě.. tohle posune NEJLEPŠÍ hráče do legendy a ty HODNĚ DOBRÝ hráče to nechá smrdět na 5ce

              co by ste všichni proboha chtěli?? všechny karty hned a zadarmo rovnou všichni na legendu?? ale no tak :D

              • Reakce na příspěvek:

                eště dodám, že hraní HSka přece neni o tom dostat se za každou cenu na
                legendu, jinak to nemá cenu hrát.. hned brečíte, že to je o RNG a P2W. Pokud se tam nemužeš dostat, něco je špatně, muže bejt nepříznivá meta (deck kerej zrovna hraješ je naprosto nevhodnej pro hitováná legendy), nebo potřebuješ trochu technout (vyměnit jednu, dvě, tři karty muže udělat hodně), nebo to hraješ blbě, nebo si prostě zatim nahrál malej vzorek.

                hraju to pro ZÁBAVU! Na wildu si hitnu každej měsíc 5ku s obyčejnym rok starym aggro paladinem kuli odměnám (s prstem v nose), na legendu už na to kašlu (je to mnohem těžší), 2x sem to zkusil a dal sem ji, ale trvá to dlouho a abych u toho strávil 14 dní a byl z toho frustrovanej, že to nejde, nebo že to de pomalu a to celý jenom kuli 25 dustu a jedný zlatý commonce? Ne díky :). Hraju převážně casual, hraju decky, kerý se mi líbí a mrtě mě baví a nezajímá mě, že to neni mega top ultra hyper silnej deck, KAŠLU na to, důležitý je se BAVIT.

  • vybouchám z toho prvního křídla rewardy a pak už to nikdy nespustim :D

  • TheGGG

    příběh u karetních her 😀😀😀... to jsou my věci....

    kdy vlastně naposledy udělal blizzard kvalitní příběh? To snad někdy v době The Lost Vikings

    • NewKy

      Warcraft 3 měl boží příběh. 

      Trochu se drží StarCraft 2. 

      Pak už nic...

    • Jack1947

      Nojo jenže kartičky ti musí padnou jinak smolík.

    • Maxianimal

      Příběh u karetních her? Thronebreaker? Nic?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit