Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wakorejsek

    Jestli to dobře chápu, musel bych na to přejít ze svého neomezeného Founders členství.😯 8 hodinová relace sice nepochybně stačí, ale za ty prachy... asi ne.😬

    • jiri.svak

      Podle informací od Nvidie se dá z nového členství rollbacknout zpět:

      "Founders, exclusively, will receive 10 percent off the subscription
      price and can upgrade with no risk to their benefits. Founders who
      decide to upgrade to the GeForce NOW RTX 3080 experience will be
      eligible to revert back to their original Founders plan and retain their
      “Founders for Life” pricing, as long as they remain in good standing on
      any paid membership plan."

      • wakorejsek

        Děkuji za upřesnění, neměl jsem chuť to hledat.😀

        Pak to vcelku stojí za zvážení, minimálně do doby, než si srovnatelnou mašinu budu mít zase možnost postavit sám.😠

  • victor

    Sice na 3080 ale s artefakty ,které by moje připojení dělalo stejně .

    Popravdě pokud nebudu mít k dispozici vzdálený virtuální stroj , kde si budu moci spustit cokoli ze své knihovny , tak děkuji ale nemám zájem ;)  Fungovalo to a tehdy jsem NOW viděl jako nadějnou službu ,dnes nebrat ...

    • LessPh

      Tak si muzes predplatit Shadow PC, tak nejak se to jmenuje... ale ta mesicni cena je silena, lepsi je si koupit sve PC ;-)

    • wakorejsek

      Mně to funguje pořád, byť loadingy jsou o poznání delší něž dřív, ale i tak si klidně můžu zahrát třeba Cuberpunk v max kvalitě na mobilních datech, pokud oželím pár FPS. Dost záleží na nastavení.😎

      • victor

        Tím virtuálem co na něm spustíme vše jsem myslel vzdálené PC kam si nainstalují i nepodporovanou hru a ona pojede .....V betatestu to nVidia povolovala . Ostrý provoz je ehmmm no jako ten Cyberpunk.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit