Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Vpadá to zajímavě a jsem rád že to není pod taktovkou Microsoftu, protože bojkotuju všechno co není Steam nebo battle.net

  • Fordzy

    Takhle měly fungovat dialogy v Kingdom Come a chlapci by si ušetřili dost práce. Kde jsou ty časy pořádných osobních RPGček bez předefinovaného hrdiny se zbytečným hlasem.

    • booczech

      Tak jsou to rozdílné styly herního, nebo vypravěčského "designu". Jednou zde máme že hrdinou jste přímo Vy. V druhé variantně pak hrajete za někoho a sledujete jeho příběh. Vše je jen pak o tom, jak se to podaří zpracovat. Mě osobně se líbí obě varianty.

  • Tushan

    těším se už teť

  • Jack1947

    No nevypadá to tak špatně, sice nemusím další Borderlands ale Fallout si dám klidně nový ( když F76 očekávatelně byl malér na xntou) stylizace mi tolik nevadí. Nejsem zatížený fotorealistickou gragikou tak moc jako mnozí.

    Pro mě jsou důležité 2-3 slova

    OFFLINE

    AKční

    NO Mp

  • No nevím, kdyby to nedělali v Obsidianu, tak mě to vůbec neosloví........

  • i586

    Snad to bude dobrý. Akorát škoda, že na tu hru přijali grafiky z Blizzardu. No nic. ReShade to jistí.

  • speciesz

    Nekoupil obisidan Take2 nebo nekdo?

    • 0011

      Koupil, Microsoft, proto je divný že to není xbox exkluzivní.

      • Zyklon

        Tohle určitě měli rozdělaný ještě před koupí.


        • SalemCZ

          tak to jde vidět už tím že to dělají pro Take-Two 

        • 0011

          stopro, a hlavně asi podložený smlouvama a dohodama z kterých asi nejde vycouvat, ale další projekty budou exkluzivní, jinak nemělo smysl je kupovat

  • F:NV asi řízlý Firefly, no uvidíme. Vypadá to nadějně.

  • mikezz

    Ako pred nedávnom ľudia nadávali na nudné hnedé hry, teraz mi príde že sú všetky "nudné rovnako farebné" (a ultra gýčové). Šialená saturácia od nového Rage cez Far Cry, Fallout 76, Mass Effect Andromeda... až po túto. Príde mi to bez osobnosti a atmosféry. Od Obsidiánov som určite nečakal 100% generický štýl prezentácie.

  • SalemCZ

    Tak Fallout jde udělat jako jiná hra, viz wasteland, ale třeba KOTOR 3 by asi nemohl být.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit