Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz

    Ako pred nedávnom ľudia nadávali na nudné hnedé hry, teraz mi príde že sú všetky "nudné rovnako farebné" (a ultra gýčové). Šialená saturácia od nového Rage cez Far Cry, Fallout 76, Mass Effect Andromeda... až po túto. Príde mi to bez osobnosti a atmosféry. Od Obsidiánov som určite nečakal 100% generický štýl prezentácie.

  • ti lidi dělali dobré hry, když jim bylo 30, jenže teď je jim 50. Je otázka, co věk dělá se schopností tvořit hry.

  • SalemCZ

    Tak Fallout jde udělat jako jiná hra, viz wasteland, ale třeba KOTOR 3 by asi nemohl být.

  • iSpirit

    Proč ty hry vypadají pořád všechny stejně? Tohle je tak generické😂. 

  • walltar

    Obsidian udělal jedinej hratelnej novej fallout. Jsou tam lidi kteří dělali Fallout 1 a Fallout 2. Kotor2, Neverwinter nights 2.

    Jako mají za sebou řadu docela pěknejch her.

    Potenciál tam určitě je... co s ním provedou to už je jiná.

  • Chidlink

    Ani jednu hru co si napsal nedělal Obsidian. Hrál si třeba F: NV ?

    Myslím že to bude skvělá hra.

  • wxyz

    Pro fanoušky Overwatch, Borderlands, Fallout 4 a jiných odpadů asi dobrý. Ale budu doufat, že to ve skutečnosti možná bude dobrá hra.

  • To logo Private Division neni uplne stastne, rekl bych...

  • Khanemis

    Paráda, na tohle jsem byl hodně zvědavý a zatím to vypadá vskutku zajímavě.

    Zdá se mi, že skutečně chtějí hodně vycházet z toho New Vegas, protože některé ty záběry z gameplaye vypadají překvapivě dost podobně (a zdá se, že tam možná i bude přepínání mezi první a třetí osobou), tak jen snad doufám, že to dělají na jiném enginu:)

  • Paráda! Obsidian to zvládne.

  • Na můj vkus až přiliš přebarvený cartoon, ale jinak to vypadá dobře.

  • TheGGG

    asi jediná trochu zajímavá nová hra z celýho otřesnýho VGA.... jo aha ještě nový MK, ale to bylo jen cgi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit