Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mam takovédle hry typu postav pevnost a bran proti Zombie rád.
    Nejlépe v Coopu
    • Presne tak, tohleto urcite bude coop a taky mam rad atmosferu situace, kdy se nekde zoufale branis proti presile zombiku (nebo zrud obecne), snazis se nekde zabarikadovat a dozit se rana. Skoda ze nic takoveho neslo uz v L4D nebo v Dead Islandu.
      • na te jednoducha rada zacni hrat Kiling floor od tvurcu red orchestry, navic ted je na steamu freeweekand tak si to mmůžeš vyzkoušet. Tu hru hraju cca 2,5roku z toho asi rok na steamu a ještě mě nepřestala bavit:D
        • RavenHolm
          Za KF máš + ale uvědom si, že je to jen týmová akce. Tato hra nabízí něco co bych v coop zombie akcích rád viděl. A to stavění outpostu.
          • tak jo pokud to bude podobné jako KF i s těma vacickama okolo tak to bude paradni, v KF tam ty naznaky taky jsou ze se zavaruji dvere nahazuji a podobne, pokud to bude aspon v podobnem duchu tak se na to i celkem teším
  • Core
    Nenadchlo...
  • Unreal Engine 3 s důkladnějším využitím DX11? Ne? Samaritan? Fakte ne?!
    Ach jo... *13*
  • Epic zase někde ukradnul co se dá, přilepil na to xsicht Blešinskýho a snaží se z toho splácat hru?
    • splash
      Chápu že je neděle a vyspáváš kocovinu, ale tyhle blbosti by nemel člověk psát ani opilej :).
  • Hm... tak asi bych byl radši, kdyby to bylo přeci jen něco Epičtějšího. Zabíjení už jednou mrtvých mi nikdy nebylo moc simpatický a tenhle čistě komiksovej se mi na první pohled taky moc nezamlouvá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit