Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy som nepochopil ten pristup, ze preco ked je nejaka hra vo svojom zanri kvalitna hardcore na a potom je tu nejaka kvalitna arcade ci casual. Preco musi byt zakonite ta hardcore nadradena ten casual? Resp. preco musi byt ta casual oznacovana sa blbu, podradnu ci hlupu? Ja osobne nie som majster v takychto typoch hier. Ale naskytla sa mi moznost kupit Overwatch za par Eur a isiel som do toho. Ale nepotrebujem pri tom presediet hodiny tyzdenne. Takze u mna Blizzard vyborna praca.
    Ale netvrdim ze Unreal Tournament je blbost, aj ked to nie je nic pre mna. A dufam ze novy Quake bude dobry. Podla tych zaberov je to ale na mna prilis rychle *3*
    • KrPa
      Rekl bych ze novy Quake je neco mezi OW a novym UT.
  • Tak si pojďme všichni postěžovat na OW, i když je to neúspěšnější hra za minulý rok a určitě i tento. Přece nečekáte, že se tu budou vydávat články o hrách, které nikdo nehraje (H1Z1 atd.).
    • Zrovna h1z1 patří mezi top hrané hry na steamu, takže si trochu mimo.(i když nejsem jeho zastánce, technický stav servrů a detekce hitů je tristní)
      • To už dávno ne, roli H1Z1 převzal battleground
    • ja osobne zrovna tohle cekam.
      rad jsem se dozvedel podrobnosti k nove mape z OW, ale jeste radsi si prectu clenak o mene znamych hrach.

      takto se radeji spoleham na lidi typu Stearkdary.
      • omlouvam se za preklep ve jmene Sterakdary
  • Ked si spomeniem kolko super map, modov a mutatorov mal Unreal Tournament z roku 1999... a tu sa Kaplan v 2017 ukaja nad jednou mapkou a nizkou gravitaciou na jednom jej useku.
    • Ono by chtělo začít dělit hry i dle toho jestli obsah tvoří samotní vývojáři, nebo ho tvoří komunita. Nehledě na to že tvou zmiňovaná hra je tu s námi už skoro 20let, což logicky ovlivňuje i celý model jak se stou hrou nakládá. Ale chápu že napsat nostalgický výkřik do tmy je snažší než se nad tím trochu zamyslet.
  • bukrr
    Jak jsem měl Blizzard u zadele, tak si mi začínají líbit. Hra je venku rok a pořád je co přidávat - zdarma, na to já a moje jarmulka slyšíme.
    • KrPa
      to delaji i jine moby a online hry...
      • ano..dělá to spousta AAA titulů v dnešní době...
        • Jack1947
          Titanfall2
    • Dneska vysli 3 mapy do dawn of war 3 a taky zadarmo a navic spousta od fanousku.
      • bukrr
        Dawn of War 3 je prý skvělá FPS multiplayerovka, měl bych zkusit
  • Odpad Hra arcadova , horšia jak COD!
    Hanba ako sa zmenil BLIZZARD.
    Ale tak za peniazme ludia urobia cokolvek
    • Huš! vrať se do kanálu ty obludko
  • Jack1947
    Ano, moc hezké ale evidentně Blizzard má problém s mozkem - nemluvím jen o rozbitém COmpetetivním modu který vás opět hodí zpátky do bronze ligy. Přístup k trollům a Leaverům ( pochybuji že někdo bude zabanován na vždy)

    Osobně já to hraji jen a kvůli DVa zlaté zbrani a tyhle věci mi lezou hodně na nervy! *10* *16*

    Pak se najde nějakej tydýt v custom hře kdo mi nadává že jsem odpad v bronzu nebo přímo v bronze.

    škoda tenhle přístup je spíš na pěst - hezké přidávat věci ale občas něco opravit ánoo ( Kings mapa glitch se sombrou Illios glitche vám to hází hráči až pod nos a hovínko z toho) je to škoda člověk by čekal že u milionové firmy jako Blizzard něco udělají s nefunkčními věcmi.

    Season5 je na trolly snad vůbec nejhorší. Musí člověk hrát spoustu hodin než najde schopný tým - report asi ani nefnguje. Jasně těžký ale není to free hra tak by mmohly něco s tím udělat ...
    Fakt to dost hráčů demotivuje, včetně mě. Snaha jde vniveč. Hodně škodí takovéhle hře přítomnost smurfů ( ti co oupili ještě jednou).
    • Jack1947
      Třeba zmírnit utrpení tím že se hraje jen jedno kolo když ubyde ( leavne) hráč nebo i víc.

      Naštěstí mě čeká už jen +- 50 her teda výher ( remízu ani nepočítám) pak si dám větší přestávku. Zkusím třeba Paladins. Pak ještě jedna věc krom ranku a gold zbraní není nic víc za hraní kompetitiv což je podle mě málo na to cosi hráčí vytrpí. Za jakou cenu ( když člověk hraje jako já sám trvá to i několik hodin než dostanu tým - potom někoho ale oni většinou po první prohře beztak jdou pryč někdo si mě přidá ale už spolu stejnak nehrajem atp... ).

      Smutné legrační je že když už mám fakt nervy na dranc a už mi je výhra u zádele dám si hrdinu s kterým to musím projet tak vyhrajem nechápu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit