Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obáváj se , že jedou hlavně na vlně RTS nostalgie . Jásavé barvičky a horda přemrštěně designovaných vehiklů je skoro totéž jako bojový medvěd a japonská roztleskávačka od EA - Cirkus !
    Původní C&C i RA jsem miloval hlavně kvůli výzvě a videím po každé misi , Sudden Strike kvůli megalomanským bitkám a možnosti s mým pajdulákem ovládat většinu techniky , která se na bojišti nacházela a kterou třeba nepřítel opustil a Maelstorm (2007) kvůli hrátkám s počasím a živly by KD -Labs .
  • taky byste chteli rts z moderní doby kde by byla moderni technika vcetne radaru, artilerie, strel s dlouhym doletem a valecnym lodstvem? neco na styl supreme commanderu mixnute mozna s civilizaci 5 ale real time.
    • XorxoxTalarius
      Jo to by bylo fajne ... ale styl supreme commander by se do moderni doby prilis nehodil, ovsem co se GUI tyce a zpusobu ovladani to by nebylo spatne
  • Jack1947
    Tohle vypada az podezrele moc dobre, nato aby to byla pravda.
  • lol on jeste dneska nekdo hraje starcraft 2? *1*
    • LoL on je ještě někdo kdo hraje Warcraft 2? LoL ještě někdo kro hraje CS 1.6 když už jsou dávno nové díly... LoL tu ještě někdo hraje quake 3? .... snad ti došlo cos za blbost napsal *1*
  • Kr.Pa
    Z jakého důvodu tu hru autor zpodobnuje ke Starcraftu?
  • chtěl jsem si zahrát CaC Tiberan Sun... nebo Empieror Battle of dune... co si budeme povídat hrát tyto hry na moderních PC už je trošku divné... grafický kabátek je hodně zastaralý... a pořizovat kvůli těmto hrám nové PC se už vůbec neoplatí... jenže kde vzít podobnou hratelnost?

    Je mi jedno že to není originální (stejně se už toho tolik nedá vymyslet) ale zahrát si pěknou RTS v krásném kabátku, vzít ji jako spestření (co si budeme povídat těch pár co tu jsou přece jen po pár týdnech/měsících omrzí) je to lepší než hrát několik let staré tituly... Rozhodně mi to dalo chuť a fandím tomu.
    • já na grafický kabátek kašlu. Hraju ted Deus Ex, Potom si prolítnu System Shock 2 a po něm Thiefa. A co se strategií týče, moc se těšim, až si zas prolítnu Warcraft III a nad Emperior battle for Dune jsem taky přemýšlel.
    • Tak zkus Dune 2000 :P
  • MidnighT91
    Další sci-fi rts? Dvě slova "Hardware (Homeworld): Shipbreakers"...
    • XorxoxTalarius
      Tak jako RTS neni nikdy dost, ono je pravda ze driv jich vychazela tuna ale z tech 10 co vysli za kvartal, tak jedna dve byli opravdu skvele
      Takze kdyby ted vysla jedna za kvartal a byla by skvela, vubec bych se nezlobil
      • MidnighT91
        Jako po dlouhé době bych si nějakou opravdu kvalitní zahrál. Naposled mě snad fakt bavil první Supreme Commander...
        • Jo, asi tak. A bohužel mě Supreme natolik poznamenal, že s ním každou RTS srovnávám a při slibech "obrovských bitev" jen mávnu nevěřícně rukou. To určitě nemyslí 400-750 jednotek x 4-6 hráčů.
          • Suprem si dnes kvalitne zahras na FAF-e, rsp forget aliance forever, fanusikovskom "sesrveri" ktory je daleko lepší ako bol kedysi GPGnet, takze hod to do googlu a vrelo odporučam
        • delat ai a vymejslet mechanismy, kdo by se s tim namahal, kdyz staci par zombie nebo jina dementizace lidi (the last of us, walking dead), rikat tomu vznesene pribehova hra a fanboys to koupi, a jeste jsou radi, ze maj na dve odpoledne na co klikat (qte) a na co koukat (cut sceny) *5*
          • Jelikož je ve slevě Hitman absolution, řekl jsem si, že mu šanci dám. Za těch 150kč... Po pěti minutách jsem měl chut to hned odnistalovat. Přesně akce zmáčkni ted space/E/Q ... hluší, tupí NPC, debilní lineární leveldesign.... ach jo.... a ještě přesvícená přeblejskaná garfika, když oslnuje i pleška.... Ale dostalo to zasloužených 8

            starý dobrý hry! jsem dínosaurus
            • MidnighT91
              Poslední Hitman mě taky dost znechutil a jsem rád že jsem ho prvně stáhnul protože mě přestal bavit už ve třetím levelu. Na staré Hitmany nedám dopustit a hlavně Blood Money. Misi v léčebně a flašku chlastu v globu si budu pamatovat do smrti...
            • Kozy
              Hlavně jim tam asi prší olej.
            • Říkal jsem si přesně totéž. Jenže pak mi bylo líto vyhozených peněz, a po pár dnech jsem dal Hitmanovi ještě jednu šanci. Ačkoliv NPC nejsou zrovna geniální, některé levely nabízí relativně slušnou možnost kombinování a jsou variabilní, prostředí jsou až na vyjímky unikátní. Na vyšší obtížnosti je dosažení skóre Shadow (nebo alespoň Silent Assassin) výzva. Co mě naopak absolutně minulo, byl příběh. Ani po dohrání vlastně nevím, co přesně se stalo a proč.

              Grafiku asi nemá smysl rozebírat. Subjektivně sice souhlasím s přeblýskanostíu, člověk si ale časem zvykne. Navíc některé lokace vypadají úžasně. Oslňující pleška je úlet, uznávám...

              Suma sumárum: žádná stealth revoluce se nekonala, já se ale slušně bavil.
            • jj, to si jeste vyslechneme hodnekrat, ze se neumime prizpusobit a hrat si na cviceniu opici, jako to umi ti trendy boys *5*
  • XorxoxTalarius
    Stellar Impact mam a cloveku odkojeneho Master of Oriony a Galactic Civilization to prislo nemastne neslane, coz mam obavy bude i tento pripad ...
    Kdyz nad tim premyslim tak by se dalo tvrdit ze ze mne herni prumysl udelal skeptika
    • Nejsem si jistý, zda si nepleteš hru. Stellar Impact je totiž v podstatě DOTA nebo LOLko s lodičkama.
      • XorxoxTalarius
        Jo dik ... ja si to spletl s Endless Space kterej mam taky :D
        No kazdopadne si myslim ze to bude takova ta klasicka RTS kterych driv vychazelo dvanact do tuctu, jelikoz Stellar Impact (myslim uz ten spravnej) byl plnej bugu a chyb a zadna slava to moc nebyla (ikdyz si ho jednou za cas spustim a je to asi jedina MOBA hra ktera mne bavi)
        • V pohodě, já si to totiž taky pletu. *1*
        • Zdarec, ja taky pařim Stellar Impact. Jaký máš nick ? Jinak to není špatná hra a je i taktická a hlavně v Kooperativu (jeden člen naprd a už je to znát). Pokud hru pořadně nehrajete tak to nebudu rozebírat a je velká škoda že hra už je skoro mrtvá. Dřiv to bylo lepší. *13*

          Jinak na další strategickou hru se těšim a doufam že bude stát za to. *1*
          • Zkoušel jsem to jen chvíli a sám, ale dal bych tomu ještě šanci. Kdyžtak mi prosím napište na mail da2preklad(zavinac)centrum.cz a domluvíme se.
            • XorxoxTalarius
              Jinak si mne na Steamu pridejte a muzeme zahrat, myslim ze mne najdete podle nicku snadno :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit