Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a zase to trpný driftování....
  • Draken69CZ
    Remake Need for Speed: Porsche Unleashed a hráči by jim utrhali ruce, ale děti by to nekupovali, škoda budeme tu mít další paskvil á la The Crew *13*
    • Kinet1c
      suhlasim, urcite by som radsej videl nieco ako PU, ale hm to asi uz nebude. Na druhej strane my nevadi ako taky NFSU, novsi, aj ked asi nebude tak dobry.
    • Já bych bral třeba i Ferrari Unleashed *4*
  • Nevím co melete, to je proto protože ste už starý a líbý se vám ty starý hry protože si zase připadáte mladý. Já se těšim!
    • Ty se jdi ucit radsi cestinu ty casual, easy, low, decko, co hraje kazdou zavodni hru se zaplym automaticky radenim.
      • Ti vilkládej njěco o cestynjě trotle. Nautč se poušívad nejdřív sam dyakrytyku ty jednoduchí vímaze a pak švaň.
      • razenim* samozrejme
  • cumpi3
    Já mám na ntb nainstalovany uz par let nfs II,IV,V, s tím, že pětce mám na stole připevněný volant a můžu ty hry hrát na střídačku donekonečna. U tohohle mám problém dokoukat vůbec to video...a ať už mi někdo vysvětlí ten návrat ke kořenům
    • To jsou zase kecy, ano přestaňme vyvíjet hry a hrajme staré braky... Odsoudit hru, aniž by dotyčný hrál je vrchol demence...(Doporučuji navštívit Nešpora...)
      • Tady stačí jediný pohled a hned je jasné, že tohle nemá s kořeny série nic společného.
    • nj, ja to 'hraju' aspona na youtube :) https://www.youtube.com/watch?v=ciXf-uvJAjg
  • Hodně špatný, mně jako autaře to ani trochu nezaujalo, možná to bude znít blbě, ale staré NFS intro má větší šťávu a dokáže víc nakopnout. Tohle chce být tak strašně cool a moderní a přitom je to tak splácané, nezáživné a nudné :/

    To víc nabudí i takovéto videjko https://www.youtube.com/watch?v=g29jbfs2P3Q (kdo někdy lítal ve 4g ví jaký to je adrenalin :)
    • Draken69CZ
      Tak horší než The Crew to nebude, ale taky mě to mírně odpuzuje.
  • mam 33 let, za nejlepsi NFS povazuju NFS1 a trat Alpine1-2-3 na DiabluSV, nebo NFS Porsche.Toto na mna posobi ako parodia na pretekarsku hru, farbickove neonove pekne zabalene ...ovno. Normalneho NFS sa uz asi nedockam v tomto zivote.
    • Kinet1c
      Velky nostalgik, ja mam 35 a mne sa to akosi paci, teda na videu :D. A paci sa my aj NFS1-2-3-4-5-6-7-8-9 a 10 (1,2, 3 Hot Pursuit, 4 High stakes (Road challenge), 5 PU (Porsche 2000), 6 Hot pursuit II, 7 NFSU, 8 NFSUII, 9 MOST WANTED a potom aj ked mnohym sa nepacilo, tak Carbon :D a to sme rok 2006, po tomto roku uz nic, ah este Undercover, som na to naletel, ale :D no bolo to ake to bolo, aspon bola sranda s Veyronom :D)
      PS. rozne offshooty som nezaratal, iba PC
    • NFS III - Aquatica v Lamborghini Diablo je podle mě lepší :)
      • cumpi3
        Redrock ridge a hometown *4*
        • Vlastně každá mapa tam byla skvělá :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit