Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozřejmě to bude jenom na X360 a PS3, ještě že Rockstar mi udělal radost :-)
    • o com trepes chlapec?
      • o LA Noire :-)
        • skor som narazal na prvu cast toho suvetia. ved fifa je ohlasena na vsetky platformy v rovnakej podobe
          • Kéž by :)
  • Nepříjde mi to zrovna jako krok kupředu :), když třeba popisuje to video s Crouchem, tak nevím proč ho ti 2 stopeři nepokryjou?, ok je to sice těžký skrz jeho výšku, ale pokud někdo hrál fotbal tak ví, že to jde.
  • Jedina sportova hra co ma kedy bavila bola FIFA 2002 ... ked som sa potreboval zasmiat a spravit si naladu, tato hra mi to zarucila. Vzdy sa dalo zasmiat na absurditach, co sa diali na ihrisku. Kopa sranda so zabugovanou AI a podobne. Este teraz si pametam, ako som pri rozohravke vykopol loptu a ta do odpiskania polcasu nepadla na zem :)
    • To máš ještě dobrý, já jsem se sportovními hrami skončil s NHL 93, to byla pařba:
      http://www.youtube.com/watch?v=luaSKs3BjsY
  • fotbal nehraju, nebavi me, ale tohle vypada fakt paradne, animace krasne plynula.... bravo.
  • Zvláštní menu tam za ním, ne?
  • hlavne inteligence hracu co to hrajou na konzolich je obecne nizka, ale to neni nic noveho
    • Měl bys začít u sebe:)
  • ze ich aj bavia tieto PR zvasty rok za rokom. 'pro player inteligence' , 'personality+' , 'teamvision'

    trapne nalepky cisto za ucelom opit rozkom. nemozu proste povedat, improved AI? - nic viac v tom neni. musia sa hrat ze vytvaraju kazdy rok revolucne technologie ? ved je to trapne. nehovoriac o tom ze sa tychto 'revolucnych' vylepseni dockaju iba hraci tych velkych klubov - ak vobec vsetci. ved napr vo fife 11 nemaju hraci ako pedro alebo busquets z barcy ani len svoju tvar
    • dilinja
      takze radsi at je tam AI z FIFA 96 ale musej mit real tvare? Doma porad hraju Pro Evolution Soccer 2008 a nevadi mi tvare/jmena teamu me staci aby kazdej hrac mel svoje ability/pravak,levak atd.
      • ty o com meles ? sak nech vylepsuju AI ale nedavaju tomu PR nalepky, neni to nic ine totiz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit