Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ostatně, sotva by někdo upřednostnil spartánsky vyhlížející trávník s drobnými postavičkami fotbalistů před rozeznatelnými tvářemi slavných fotbalových hvězd.


    No to je teda zblept.....predstav si Alesku,ze ja bych to uprednostnil,jenze nemam PSko mno :)
  • Vyjít to i na PC, tak si to koupím, protože Kick Off a Sensible soccer jsou mé srdcovky. Ale PS4 si kvůli tomu kupovat nebudu.
    Obecně si myslím, že vydávat indie hry exkluzivně pro jednu konzoli je kravina a autor tak zbytečně zmenšuje počet potenciálních zákazníků.
    • Sensible Soccer je i na Xbox360 ale nebylo to ono, bylo to těžce ořezaný.
    • suhlas, tiez by som si to kupil na PC. Skoda tej PS4 a nevidim v tom zmysel. Hadam to ale pustia aj na PC
      • Mart9
        Takové hry jsou ostudou PS4. Marně tam hledám pořádný snooker, šipky, tenis, zimní sporty... a oni udělají hnusný 25 let starý fotbal.
  • konecne smysluplnej remake, po desitkach let a zanr, kterej vymizel
  • uzivatel1982
    Původního kickoffu jsem se na megadrivu nahrál fakt hodně. Uplně mě potěšilo, když jsem zahlíd, že vychází nový, ale vlastně ani nevím jak dlouho mě to dokáže zabavit v dnešní době. Sám jsem zvědavý jestli tenhle koncept fotbalu/akrády je přenositelnej i do současnoti. I tenkrát jsem utíkal k fife. Ale za pár korun bych to i zkusil.
    • Těžko říct. Já si občas pár her v SWOS střihnu, takže já bych tuhle hru uvítal. Pokud k tomu dají nějaký režim kariéry s lehkým managementem týmu, asi bych si na tom zase ujel, jako kdysi, když jsem tahal tým ze 4. anglické divize do Premier League :)
    • Mart9
      Přenositelnej určitě není, tehdy to právě byl alespoň nějaký fotbal, i když to k němu mělo daleko. Teď už to nemá šanci.
  • Nostalgie je skvela, ale nalijme si cisteho vina - na Amize to byl nejlepsi fotbal, ale dneska by zabavil na par hodin a nasledoval by navrat k fife nebo pes.
    • Zalezi jake to bude. V KickOffu jsem mel z golu radost 100x vice, nez v dnesni Fife, ci PES. Zvlast na tezsi obtiznost to byla fuska jak branit, tak davat goly a hlavne kdyz clovek naprahl a vystrelil, tak jeste mohl sam dat fales a tim strelu a centry mel sam presne pod kontrolou. Takze chapu, ze vetsina dnesnich hracu Fify a Psa ma jako prioritu aktualni soupisky a chteji, aby Messi vypadal jako Messi, ale me osobne byly jmena vzdycky docela burt a slo mi primarne o hratelnost. A v te mam z KickOff rozhodne nejvetsi zazitky. A kdyz si uvedomim, ze tenkrat byl k dispozici osmismerny joystick s jednim jedinym tlacitkem, tak i dnes musim obdivovat, co vsechno s tim slo v te hre delat s micem a hracema.
      *8*
      • a presne o tom mluvim, hratelnost je u me taky vic nez pozlatko

        kdyz strela leti tam, kam ji hrac zakrouti, to je teprve gol jako dat na eso dvojku *1*
    • ja bych si takovejhle sensible dal hned, kde strela je strelou a prihravka prihravkou, ne nejaka predskriptovana nahodarna
  • Psychotic
    Určitě tomu dám šanci. Ve FIFA a Football Manageru mám nahráno hodně hodin, ale některé z nejlepších herních fotbalových okamžiků jsem zažil v podělaném New Star Soccer na mobilu. Takže i absolutně jednoduchá hříčka může opravdu stát za to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit