Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam ze to bude i na PC. Bych si pak mozna konecne mel duvod toho shifta koupit.
  • tak uz u prvniho shiftu kdy dcl bylo taky snad jen na xbox360 a na ps3 se ta verze na x360 dala urpavit i na kompa :) todle pude taky
  • Krmia ludi len aby mali co najvasi biznis svine.. EA ma uz davno nezaujima
  • Dobře Vám tak PCčkaři, PS3 4ever *1*
    • Dobře vám tak PS3kaři, dostali jste nedodělanou hru. Na PC si ji fanoušci doladí díky výborným modům.
    • Pete.palis
      Proč??...pro mě například žádná škoda.... *5*
  • A vydejte Ferrari balíček. Klidně na XBox, stejně ho do PC zase nějak dostanu.
  • Hráči PC nemusí litovat, protože kdo má rfactor si zdarma může stáhnout modifikaci Historic GT and touring cars, kde se většina výše jmenovaných vozítek vyskytuje (celkově je jich víc). Jsou opravdu hezky vymodelovaný (tím nemyslím na poměry rfactoru, ale celkově), zvuky jsou úžasný, podle reálný předlohy (alespoň E-type a GT40 zní opravdu jako originály na videozáznamech, co jsem se díval). Graficky shift 2 taky není kdoví jaká onanie, po fyzikální stránce je výše zmíněná modifikace naprosto špičková a kdo nemůže žít bez novýho khůl naklánění hlavy do zatáček, tak vězte, že v rfactoru je taky (ovšem příjemnně citlivě při reakci na volant, ne 100 metrů dopředu, že pomalu nevidím před sebe). Tratí si můžete stáhnout zdarma, že nebudete vědět, kterou jet dřív. Můžu vřele doporučit a pokud máte strach z náročný fyziky, tak s volantem a zapnutými pomocníky dokáže hru ovládat i dítě, komu se nechce párat s nastavováním vozidel si může stáhnout setupy, nebo využít zjednodušenýho grip/speed, oversteer/udersteer etc. Nechci zpochybňovat druhej Shift, ale tak nějak mi z toho vychází rfactor + historic GT and touring cars opravdu líp. Snad kromě náročnosti na instalaci *1*
    • Stojí to za to už jenom kvůli těm zvukům, které prostě nemají na poli her konkurenci.
  • montatatana
    Jen houšť :) Starych rachotin neni nikdy dost a stary verze okruhu vypadaji taky paradne.
  • Nové DLC k Shift 2 přivádí legendy... a nas*ané PC hráče, že na ně EA zase z vysoka s*re.

    Mno, ještě že mě NFS přestalo bavit po Most Wanted *1* .
    • Pan_Klobouk
      Vsak on to mozna nekdo casem z X360 pro PC vypreparuje, jako se to stalo u Shift 1. EA kazdopadne PC hrace s temi DLC a svoji politikou obecne serou cim dal tim vic. :/
  • pohoda... 26.4. si to můžem stáhnout .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit