Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj, ja myslim ze takhle na chvili se daji hrat asi jen ty TKOTH servery, obcas hravam na EU od Codefourgaming (byva tam plnych 100lidi), tady: 

Server name: CodeFourGaming - King Of The Hill Infantry EU #5 -24/7 Day

Address: 51.195.68.16:2302

Server version: 198146445

Required game version: 1.98.0

• To bude prusvih, protoze takhle (ACE+ACRE/TFAR) se to hraje jen v komunitach ktere vetsinou nejaky cas chcou, no.

• Jarisko84

Ta hra uz ozaj vyzera staro chcelo by to 4...

• ja_nic_nevim

Na to už právě není čas. Potřebuji něco, co si můžu hned pustit a za hodinu jít od toho. Vanila už je pro mě hrozná akráda..co jsem zkoušel A.C.E a některé AI mody, tak už my základ nebaví.

• Par serveru beha na vanille, nektere potrebujou vice mene jen RHS.

Ja zrovna hraju se zahranicni skupinou, delame Britske druhovalecne vysadkare v poctu mozna 50 lidi, takze si clovek spravne zastrili. V Nedeli sme porazili jinou skupinu, zhruba o podobne velikosti, a zdaleka neni jedina. Jen je tezke se nekam dostat kdyz se o nich clovek casto dozvida jen ze znamosti, no.

Zkus Steam diskuze, tam by nemel byt problem najit skupinku, a kdyby jo tak hledej 102. Pruzkumny Prapor v ArmA 3. Ti hravaji uz mnoho let.

• ja_nic_nevim

To by mě zajímalo, jestli jí někdo hraje (MP)?  Když jsem našel nějaký zajímavý server, nebyl jsem za tři dny schopný do hry nainstalovat jediný plugin z dvaceti jiných a nemohl tak na server. 

Nakonec jsem skončil u Squadu a Post Scriptu-je to rychlejší, kompaktnější s dostarkem obsahu a přitom taky realistický (možná lepší gunplay, než arma). 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit