Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush

    Ta dvojí perspektiva konfliktu je podle mne míněna jako pohled pěšáka a tankisty. Nicméně v obou případech budeme za západní stranu ... Leopard 1 přeci jen byl tankem západního Německa ;)

    • patrik-hajda

      Děkuji za upozornění a máš pravdu. Zmátl mě výrok o možnosti bojovat za obě strany, ale to se asi týká jen multiplayeru. Škoda. Radši bych kampaň za obě strany, ale i takhle by to mohlo být zajímavé 🙂.

    • solomon.short

      Nehlede na to, ze serzant Brandt je typicky "vychodni" postava :D Ale asi Patrik zrovna v dejepisu chybel, kdyz probirali studenou valku...

  • StarejKokos

    Jede to furt na jedno jadro?

    Nebude to tedy spis "nejvetsi lag v historii serie"?

    • celoush

      Obecně furt platí, že dvoujádro s vyšším taktem je pro tebe výhodnější než čtyřjádro s nižším taktem. Ale záleží na situaci a scénáři.

    • Myslím že tenhle předsudek už si měl opustit před pár lety.

    • Na Ultra, milsim v cca 40 lidech, takze mise jsou obrovske, s dohledem kolem 5km neklesam pod 30 snimku na 8 letem procesoru a 5 lete grafice. Jedine co tam je novejsi je SSD. Plus mame hromadu modu, takze to jede daleko hur nez vanilla.


      Na tehle mape to pujde naprosto v pohode. Rozhodne daleko lip nez XCAM Taunus, a i ten rozjedu obstojne.

  • Majkl

    vypadá to parádně, ale chápu dobře, že je to zatím bez letadel a vrtulníků? na jednu stranu asi dost změní dynamiku mulťáku, když budou jen přesuny po zemi, ale zas aby to nebylo až moc pomalé na tak obří mapě, neví se, zda to nechystají přidat?

  • Johnny

    měli by zamakat na optimalizaci.... Nevypada to zas tak valně aby mi to na mem PC jelo tak jak to jede...

  • Jack1947

    20 years later... still Arma 3 DLC :D

  • sukovf

    Zdá se mně to jenom, nebo původní Arma3 vypadala fakt o hodně líp než tohle?

    • celoush

      Jako upřímně je v tom cítit, že je to third party DLC v mnoha aspektech. Jako Malden, či nedejbože Tanoa, to fakt není. Jestli je to daň za velikost mapy... tak je to škoda... uvidíme jak se s tím popere "Domovina" ;)

      • sukovf

        Nic z toho ale není důvod, aby to vypadalo jako hra na PS1. Tohle je perfektní ukázka totálního lempláctví a zároveň výsměchu zákazníkům, když jim v roce 2019 nabízí TOHLE.

        • Jack1947

          Tak když to ochotně zákzaníci spapaj i s dužinou😛

      • Lukyz

        Otázka, zda nevyjde dřív ARMA 4 než ČSLA mod nebo možná i jen samotná Domovina 

    • Johnny

      taky se mi zdá. Bud to fotily na nizky detaily nebo nevim. Ty stromy v dálce (dálka je slabé slovo) jsou katastrofa. A o prázdnosti mapy ani nemluvim


  • jindra.veliky

    to je spis dlc pro prvni armu, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit