zavřít
...

Nové hry, které vyjdou v tomto týdnu

S novým týdnem přichází spousta nového – filmy, seriály, knihy, výstavy, výplaty… Nás teď ale zajímají jen herní tituly, které si odbydou svou premiéru. I když, tentokrát se mezi nimi nachází jeden plešoun, který se nikomu nepotřebuje představovat. Zároveň se vrátíme o pár desítek let zpátky nejen díky...
 • Khanemis tiscali.cz
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  A já už si myslel, že jsem něco zmeškal a bude už teď vycházet 2. sezóna Hitmana. Zklamání:) Nicméně video jako vždy fajn!
  14.5. (8 dnů)

  reagovat

  • 3,14ča (anonym)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Ten Himan je pro me takovy zklamani, to si chudak opelichanej nezaslouzil. *9* *9*
   14.5. (8 dnů)

   reagovat

   • Derp (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Možná, že pro vývojáře byl epizodický systém vydávání plusem, protože se jim snadněji financoval vývoj, ale pro hráče je to obrovské utrpení.
    Člověk chtěl hrát, ale nemohl, protože neustále musel čekat na vydání nových epizod *16*

    Taky jsem byl zklamán.
    14.5. (8 dnů)

    reagovat

    • Khanemis tiscali.cz
     3 souhlasí, 3 nesouhlasí
     Já proti tomu epizodickému systému osobně nic nemám. každý level nabízí tolik možností, kolikrát to projít a vyblbnout se v tom, že by leckterá jiná hra zaplakala nad tím množstvím obsahu. Naopak mi to přijde super, že to díky tomu postupnému vydávání drželo hru dlouhodobě aktuální a měsíc po vydání se na ni nezapomnělo jako na spoustu jiných.
     Ale zase chápu, že pro lidi, kteří nejsou tolik nadšení do zkoumání všech možných zákoutí, to může představovat málo obsahu a čekání na další je naopak odrazuje. Holt se to liší člověk od člověka.

     Nicméně už bych rád viděl tu další sezónu, protože jsme zvědavý, s čím nově nezávislí autoři přijdou:)
     14.5. (8 dnů)

     reagovat

     • Derp (anonym)
      1 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Proti velké variabilitě a znovu hratelnosti nic nemám... ale projet každou misi více než dvakrát je nuda. Snaha najít X-tý způsob jak obejít/obelstít/odstranit nějakého strážného mě nechává úplně chladného.

      U starších Hitmanů jsem si některé mapy párkrát zopakovat, abych našel efektivnější způsob, jak splnit misi... ale když je hráč už spokojený s výsledkem a chce jít do další mise, tak by tahle umělá bariéra epizodického obsahu je velmi otravná.
      17.5. (5 dnů)

      reagovat

      • Jack1947 tiscali.cz
       1 souhlasí, 0 nesouhlasí
       Jenže nemáš pravdu protože jinak by to nebylo kritikou tak dobře hodnocené a navíc se neprodávalo tak parádně.
       17.5. (5 dnů)

    • Jack1947 tiscali.cz
     1 souhlasí, 0 nesouhlasí
     Souhlas, sice to nezlopmilo Hitmanovy vaz ale taky mu to 2x neprospělo. Bohužel už to tak zůstane a postupně na epizody bude více her.
     15.5. (7 dnů)

     reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.224.91.58.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.