Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám takové zkušenosti, že obrázky o hře nic moc neříkají, za to 20 minutový gameplay od hráčů z beta testu řeknou mnohé.
    • smejki
      proč zrovna z beta testu?
    • Jo třeba to že ti vyblemcají tunu spoilerů.

      Gameplaye a videorecenze nebrat!!!

      Si pamatuju na jednu videorecenzi Bioshocku která v podstatě vykecala všechny důležité události hry, od té doby jsem ze všech těch stupidních vývojářskejch deníčků a podobnejch kravin vyléčenej...
  • Mě vadilo jak bylo v jednom gameplayi vidět jak se kolem toho Aliena (kterej chodil sem a tam pořád stejně) plížila a on ji zaregistroval až když se rozběhla k těm dveřím.

    Pokud vím, tak on nepoužívá zrakové vjemy (nemá oči) ale mnohem účinnější smysly...

    To je asi jediné co mi vadilo, jinak to vypadá moc moc dobře, ale teď už se nesnažím propadat falešným nadějím, spousta her s podobnou tématikou neskončila moc dobře...
    • jop .. projektu fandim, ale ocekavam, ze narazi na spatnou AI a skripty nebo naopak snahu o minimum skriptu .. rad se necham prekvapit
    • Mě to taky vadí, protože někde jsem četl, že vetřelec by měl vnímat bioelektrické signály svých obětí, takže se před ním nedá prakticky schovat.
      • Dá se schovat. Za rohem. Nostromo a spol byly převážně z kovu, což je perfektní stínění. Taky v úzkých šachtách, kam se Ali se svým přerostlým tělem šišoidem nevejde. Ještě budeme žehnat šachtám a skulinkám. *3*
      • Jak tedy přežila tak dlouho ta malá holka ve dvojce?
        • takovou otázku sem si taky dycky kladl, byl to prostě nelogickej moment toho filmu
        • Neměla už v sobě toho vetřelce ?
          Vetřelci totiž neutočí na nositele.
          • Jak tě napadlo že v sobě měla vetřelce?

            Vždyť ve trojce ji dokonce dělali pitvu a nic nenašli.
          • Newt v sobě žádnýho vetřelce neměla.
            • Gynekolog ji ale neprohlížel
        • jednoduše měla to ve scénáři!
    • XorxoxTalarius
      Tak tohle bude asi otazkou testovani, prece jenom kdyz by reagoval prilis dobre, tak by se to nedalo hrat a kdyby skoro vubec, tak by to byla nuda
      • Já to chápu, ale řekl bych že by to šlo udělat i jinak než aby byl slepý jak vojáci v MGS :)

        Osobně bych měl víc v gatích kdyby tam byla ventilační šachta s vylouplou mříží celou od slizu a já bych slyšel jak v ní dejchá (pamatujete si ten jeho nepřijemnej zvuk z jedničky brrrr!).

        Klepl bych na tlačítko, dveře by se začaly otvírat a najednou by bylo slyšet jak se v tý šachtě pohybuje směrem ke mě (a třeba by se ani nemusel ukázat - mě by to takhle stačilo bohatě).
        • Tak něco takového by se mi taky líbilo. Mělo by tam být hodně důrazu na zvuk. Aby byl člověk nucen poslouchat. Hodně využít hry světla a stínu včetně volumetrie (parsky světla v páře, prachu nebo dýmu). Bylo by krásné, kdyby ten svět měl hodně objektů do kterých lze vrazit. Představa úprku přes laboratoř plnou varného skla, kdy při nepozornosti vrazíš do stolu, všechno to popadá a nadělá děsnej rambajs. No, uvidíme jak se s tím hoši popasujou.
        • Faktor projimavosti : 99% :-)
  • Penumbra s votrelcom.
    • doplnim, ze na mna cela hra posobi takto..

      http://www.youtube.com/watch?v=eR5jYeIMBKk
  • MidnighT91
    Nemůžu si pomoct ale ten alien je divnej. Působí jako nemyslící agresivní zvíře, místo jako superinteligentní mašina na zabíjení, a ta jeho vnitřní čelist co je na obrázku, ta je prostě špatná. Každopádně, po grafické stránce to vypadá jako cgi, fakt paráda. Nevíte co je to za engine???
    • ty jsi z fotky poznal jak se chova ?? wow
    • jindra.veliky
      v prvnim filmu byl takovej, jak ty rikas "divnej" a tohle navazuje na prvni film... *7*
    • Prave ze ten primitivni vzhled z nej dela tak desivou mrchu. Nebo bys radeji neco, co by na tebe zpoza dveri rvalo- please cmon, i realy want kill everybody in that room:-)? Vetrelec neni ani nema byt inteligentni, jedna instinktivne. Ve vetsim poctu utoci frontalne a primo, sam je ostrazitejsi a utoci ze zalohy.
      • Původní verze scénáře k Vetřelci měla na konci to, že vetřelec zabije Ripleyovou a zavolá na zemi jejím hlasem (:D) ... ale studio to zatrhlo, a navrhlo klasický boss fight s vyhozením do vesmíru, aby měl divák svou hrdinku a happy end.
    • XorxoxTalarius
      No a ted mi povez kde jsi vzal to ze Alieni jsou super inteligentni masiny na zabijeni. Prece jenom v Alien lovil postupne od slabsich kusu po ty silne a v Aliens resil vsechno taktikou nas mnogo :)
      • MidnighT91
        Tedy alieni sami o sobě jsou jen o něco málo chytřejší než primáti jenže! Podle knih vlastní kolektivní vědomí propojené královnou hnízda a ta má inteligenci daleko převyšující lidskou dokud je královna naživu tak jsou superinteligentní a organizovaní, dorozumívají se telepatií a jsou schopní dokonce cestovat vesmírem... http://aliens.wikia.com/wiki/Xenomorph
        • Ani bych nespočítal kolik vyšlo knih a všeho možnýho o Star Wars a přitom autoři nedávno řekli že kánon jsou jen filmy a ten bordel okolo se vážně brát nemá.

          A nepletu-li se tak to samé říkal i Ridley Scott, že v materiálech okolo už se toho nablilo tolik, že to ani nedává smysl...
          • To máš síce recht, ale sám Ridley Scott sa nejako zamotal a ani ten jeho Prometheus nedáva zmysel...a to mal byť pôvodne prequel ku prvému filmu Alien.
            • Nesouhlasím. Vůbec se do toho nezamotal. Všichni si totiž stále myslí, že Prometheus měl být prequel k Alienovi. Jo, ale jen trochu. Příběh serie Prometheus se soustředí především na Inženýry. Tam, kde končí Prometheus 1, rozhodně nezačíná Alien. Je spíš velice pravděpodobné, že Prometheus 3 bude končit tak aby navazoval Alien. Ale taky nemusí. Prometheus už zodpověděl mnoho otázek. Jen člověk musí hledat. Není to tam totiž vyoslené. Koho ten svět zajímá a fascinuje, pochopí ty drobné náznaky a rozdíly, které tam nejsou na první pohled patrné. Všiml si vůbec někdo z vás, že Inženýr na začátku filmu a na konci jsou každý kapku jiný. Jako by šlo o jinou rasu či mutaci. Takových drobností je Prometheus plný. Stačí jen pozorně koukat a přemýšlet.
            • No, ale není to přímý prequel. Kromě toho bude pokračování, pravděpodobně zvané "Paradise"...
            • A on není?

              Vždyť pár odpovědí jsi dostal.

              např to že ty lodě ve tvaru podkovy jsou určený pro biologický zbraně.

              A tím pádem je jasné že Alieni byly zbraň a věřím tomu, že na jedné z těch lodí co jsou na té planetě je jedna, na které dost možná budou naložený vejce a ta loď v potenciálním druhém díle (kterej je pořád v plánu) odstartuje, nabouře a...

              Film samotnej byl pravda bohužel celkem hnůj...
      • No v Aliens totiž byly nasraný, protože jim vlezli do hnízda a to je "trochu" podráždilo.

        Zkus jít k mraveništi (ano vetřelec je vlastně takojej zvrácenej druh hmyzu) a rejpni do něj prstem a uvidíš co se stane...
        V jedničce a trojce byl sám, tak by tu hromadnou taktiku asi moc uplatnit nešlo :) na konci si přece troufnul na Parkera a Lambertovou a zvládnul je oba celkem snadno :)
        Kdyby lidi neměli zbraně, tak by v podstatě byli vyřízení okamžitě a proto museli útočit ve velkejch vlnách, protože kdyby šli po jednom asi by to nemělo potřebnej efekt :)
    • to je ale holt problém her - kdyby byl Alien takovej, jakej má bejt, nešla by ta hra dohrát (pokud bys teda nebyl Ripleyová :)
      • Ale on bude Ripleyová *3*
        • MidnighT91
          Její dcera má určitej potenciál...
          • Jako krmivo by fungovat mohla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit