Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZvacA
    Osobně nemyslím, že by GTA musel mít jen jednu definici a to v přímé humornosti, aby to mělo ladit značce, páč koncept celé hry je dost komplexn. Přestože čtverka byla sice vážnější, neřekl bych že tím neméně zajímavá, natož aby do vážnosti zabředla nějak radikálně a ztrácela na zábavě a nadsazení. Ale máš recht, že nemožnost se vyblbnout po konci příběhové části byla na ho*no. Ale jinak, za mě dobrej díl. Pětka ale vypadá hodně slibně a pokud to vyjde, slibovaný koncept toho nejlepšího z předchozích dílů a možností z GTA4 by nemusel dopadnout špatně.
  • Mám Xko, a GTA IV byl důvod, proč jsem si ho před pěti lety pořídil. Jsem skalní fanda od dob GTA 3 a to čekání na PC verzi bych asi nevydržel.
  • Veskoslav
    Někdy v létě se chystám na DLC ke GTA IV, tak uvidíme. Není to špatná hra, ale prostě už to není ten humor, kdy přejedu mateřskou školku a policii usmažím elektrickou pistolí.
  • Taky mi Niko zpočátku moc nesedl, ale nakonec jsem si zvykl. Pokud ale chceš v GTA IV humor, tak si dej The Ballad od Gay Tony. Tohle DLC mi sedlo nejvíc z celého GTA IV - zábavný příběh, excelentní inteligentní humor, výborně napsané postavy. Opravdu vřele doporučuji.
  • Veskoslav
    Pokud máš konzoli, tak jo. Na pc zatím nebyla hra oznámena.
  • Ty se pro mě za mě klidně unuď k smrti, my ostatní si to užijeme.
  • Veskoslav
    Mě přijde, že humorné GTA umřelo s GTA IV. To prostě už nebylo ono, snažilo se to udělat živé město, reálné, se vším všudy. Prostě na desítky hodin zábavy u GTA II nebo u Vice City už to nemělo. To už pro mě nebyla série GTA. Nemluvně o tom, že jsem si to stejně měsíc po koupi nemohl ani pořádně zahrát.
  • ZvacA
    Ty super výhody si člověk taky musel umět najít nebo za ně vypláznul slušnou pálku v krámě na bouchačky, případně to podržely cheaty. Co je ale hlavní, že to tam bylo pro pr*del, nic míň, nic víc. Myslím, že podobný záležitosti u GTA se řešit nemusí a naopak je to právě na GTA to nejzajímavější - hra se tváří seriózně vážně, ale nebojí se podobnýma blbinkama parodovat sama sebe a být pro zábavu, aneb například Hydra s rotačním kulometem na baráčku v ghettu po naleznutí všech bonusů v San Andreas.
  • smejki
    při všem co GTA počítá? No sakra že.
  • Veskoslav
    Ano. Budu strašně fňukat.....Vzpamatuj se.....Když mi jede Crysis 3 na maximální detaily při 45 fps, tak mě nějaké GTA naprosto nevytrhne. Tedy asi jo, jelikož optimalizace GTA IV v prvních měsících byla naprostá katastrofa.
  • vypada to skvele, nevim co se komu nelibi
  • Tak jinak, co vám chybí? Miluju posuzování ze screenů nebo z pre-alpha verzí. Ale nebudu se do tohohle balastu zatahovat.
  • Ano jinak by tu lidi jako ty plakali že jim to nejde na full.
  • Vzhledem k rozměrům hry a dokonce na old gen je to dostatečná omluva.
  • Keyz
    Rotační kulomet v ruce. To bude šílenost jako ve Vice City.
    Kde jsem pokropil ulici a všechno bylo pryč. Sice sranda ale bylo to dost lehké a komické. Dokonce si myslím, že policistovi nevadili, že ten rotační kulomet mám v ruce.
    Na GTA IV se mně líbilo, že tam takové super výhody nebyli.
  • Battlefield 4 vypadá ještě hůř, ble.
  • Tobě se nemusí nikdo za nic omlouvat.
  • Co je vám lidi ? Dostanete neuvěřitelnou porci zábavy, kterou nejde s ostatníma hrami skoro srovnávat, ve velmi slušném grafickém kabátu a stěžujete si ? Tím pádem si běžte si leštit klobás na předskriptovaným, koridorovým Battlefieldem! U GTA nikdy nezáleželo na grafice....
  • Sure mate.
  • Ježiš, já se tak těším...! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit