Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bude dostupny len cez origin?
    • Doufam, ze beru jenom krabici ;)
  • Možná trochu offtopic, ale bude tam Miranda Lawson? Objeví se nějaké nové postavy krom těch "zajetých kolejí"? jak v ME2 ta Miranda Lawson? Jinak já si to asi koupím za plnou palbu, protože EN jazyk zvládám celkem v klidu, ale štve mě že to není optimalizované, ale taková hra...
    • ....není optimalizované? Vždyť to je starý Unreal Engine, to by na nízké detaily běželo plynule snad i na mém předpotopním laptopu.
      • Sorry, já myslel optimalizované jako do CZ jazyka... Spletl jsem se :D moje chyba, sry
  • Masa-san
    JJ proti tomu nic nenamítám, aspoň to vydrží déle a neprolétnu tím jak akčním trhákem, ale naopak bude třeba občas i použít hlavu. *5*
  • Zvýšit obtížnost u hry, která žádnou obtížnost nemá, není až takový problém.
    • Pro mě je u RPG (i když se zdráhám toto označení pro Mass Efect použít) obtížnost něco jiného než zvýšená tuhost nepřátel.
      • ME ma do RPG hodne daleko, spis takove kecaci FPS
    • Cahir
      Hrtá jedničku na Spektru či dvojku na hardcore opravdu jednoduché nebylo a to se rozhodně nepovažuji za příležitostného hráče.
    • Je videt, ze si Hardcore a Insane obtiznosti v ME2 nevidel. Ta prvni je prijemne tezka a ta druha uz spis neprijemne. Kdyby si napsal, ze Insane obtiznost v ME serii neni tak uplne Insane, tak byc mozna souhlasil, takhle placas bludy.
  • no jak se tak divam na ty screeny tak nejsou vubec v krytu a jen tak stoji primo na odstrel na prostredku bojiste takze obtiznost asi jednucha :))
  • Hmm Ashley vypada v tom modrem blyskavem oblecku dobre, snad bude mit obdobny i Liara, protoze ta mi byla daleko sympatictejsi nez xenofobni vojanda.
    Taky by bylo zajimave, kdyby se proti vam postavila i Miranda ze dvojky, kdyz tak fanaticky nasledovala Illusion Mana.
    p.s. rating je 15+, cili ve hre asi nepujde zahlednout ani nahy zadek co?
    Jeste ze ve filmech muzou mladistvi zahlednout jak brutalitu,tak eroticke sceny....hlavne ze ve hrach to trvde potirame (trosku pokrytecke).
    • Erien
      Miranda ho teda moc nenásledovala, alespoň né ta moje. SPOILER! : Když jsem nakonci dvojky záhadnému nic nedal a on začal nadávat, tak ho Miranda vypla a mě pomohla. :)
  • Veskoslav
    Jestli existuje bůh, spáli Origin na popel, stačí mi, že k některým hrám mám Steam (který není zase tak špatný např. na nákup her). Ale tlačit si do pc další spyware jenom proto, že EA jsou trotli, to raději oželím M3.
  • Jak přesně ty obrázky ilustrují obtížnost?
    • No, tak třeba to velké něco s ostny na prvním obrázku vypadá docela nebezpečně. To by mohla být stopa. *4*
      • a na nejnižší obtížnost tam bude hopsat velikonoční zajíček? ( Třeba od vodafonu už mě pěkně štve ustřelit mu kebuli by byla paráda)
  • rancor1223
    Kvalitnější screeny by asi nebyly, co? V tomhle rozlišení si to na plochu nedám...
    • nejsou ani na oficiálních stránkách...
      • tak sorry jsou tam:
        http://masseffect.bioware.com/me3/media/screenshots/
        stačí rozkliknout obrázek a dát download
  • Koupit si to znamená podpořit origin = podporovat něco, s čím nesouhlasím a nepřímo vlastně podporovat i chování EA k uživatelům, když jim otevřeně lže a hloupými bany zabraňuje hrát legálně koupené hry ... Ne, toho se účastnit nemusím.
    Budu si libovat v možnosti rozhodnout svou peněženkou a tuhle hru si nekoupím.
    Nebo si to někdy stáhnu a budu si hýčkat toho vnitřního rebela, který má holt občas chuť bojovat proti systému.
    • Část příspěvku lze chápat že nechceš podporovat origin službu a nekoupíš si hru ano origin je buzerace nás platících steam je oproti tomu služba ( až na ty aktualizace her kdy si nemůžeš vybrat dobu či tu hru chceš aktualizovat ) Mno a ta druhá půlka příspěvku - Hýčkat rebela? mně to spíš příde hýčkat zlodějíčka a omlouvat své chování ( krádež) za nepodporování jedné služby (origin)
      Když to nechceš podporovat nekupuj. Ale tím že to ukradneš neokrádáš jenom EA ale taky tvůrce co už fér není
      • Je opravdu velky rozdil mezi kradezi a porusovanim autorskych prav.
    • podporuj INDIE scénu, tím tyhle hajzly sejmeš nejvíc.
    • souhlas, ale jsou i horsi treba steam
      • Bych se rad poucil v cem je podle vas Steam horsi nez Originu! Sem na to strasne zvedavy.
    • A tuhle informaci máš odkud?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit