Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám důvodné podezření, že zítra bude pátek. Ale nikomu to neříkejte *5*
  • :D money money money...
    • To je hymna Activisionu.
      • Cypri
        Sice se mi nelíbí co se děje s kdysi skvělou značkou CoD, ale mít soukromý, obchodní firmě za zlý, že chce peníze mi přijde divný.

        Mít firmu tak chci taky prachy co nejvíc. Po Activisionu ty miliony lidi naprosto nic nechtěj, chtěj jen to samý porád dokola a rádi za to vyhodí prachy. Kde je poptávka, je i nabídka. jako firma jim to activ moc rád dá. Byli by hloupý kdyby ne. Je to chyba lidí že to tak kupujou i když to nikdy není nic novýho. Na co bych se TEĎ snažil víc když tohle jim vic nez hodně stačí, to si nějakou inovaci schovám jako eso/esa v rukávu, až ovečky tohle omrzí.
        • irdzi
          Přesně tak - není se co divit. Konkurence je navíc taky mizerná, lidi CoD kupují s každým dílem víc ... byli by sami proti sobě kdyby toho moc měnili...
  • Pete.palis
    to nejsou spekulace, ale pravidlo *5*
    • Doufam ze pouziji stejny autobus co pouzivaji uz od prvniho MW jinak me to neprekvapuje *1*
  • Vsadím se na 100%, že to rovnou oznámí jako novou trilogii aby nemuseli vymýšlet další 3 roky nový názvy...
  • Prej spekulace *1* *1* *1*
  • dany_x360
    dohráno.. furt to stejný.. prachy bych za to nedal. furt stejnej zajetej engine kterej mi nevadí tak jako krátkost hry. a po dohrání další den nevím jak ta hra pomalu začínala, nemá to ten správnej šmrnc že se ti určitý mise vryjou do paměti jako u jinejch her.. zahraju si to ale že bych to hrál furt to ne. pro mě bylo přelomovy cod 2, to valím na GP doteď, čtverka paráda, moderní doba, zbraně, úpravy a pak to šlo z kopce..
    • "to valím na GP doteď" *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Kronoss1
      Na Eurogameru o tom básnili. Jak zajímavé ..
      • Tak taky eurogamer že...?
        • Me uz tam mazou prispevky v diskuzi a vyhrozuji banem, neni jim po chuti ze nejsem odvareny z jejich nazoru na BO2. Dnes se za nesouhlas banuje, driv se mlatilo gumovou hadici. Takze jeste brnkacka, nic se vlka nebojim. *6*
          • Kronoss1
            Mně ani nevyhrožovali. Mně prostě mazali příspěvky a rovnou rušili účet. A když reagovali, tak jako 5 letá děcka.

            Edit: Vlastně si říkám, že bych tam zaskočil a trochu tam udělal průvan. Je výborné, jak tam někteří hráči hltají každé slovo z redakce, aniž by mysleli za sebe.
  • No fu*king way! What a surprise! *13*
  • Dokud bude Price žít, tak se CoD jen tak nezbavíme *15*
    • Ono by sme sa ho ani nemuseli zbavovat, keby uz konecne urobili z tej serie dobru strielacku, toto co vydavaju stale, uz proste prehanaju.
      • Shaker
        CoD je dobra strilecka, jako jeden z prvnich prisel s filmlike druhem hrani, grafika taky neni nijak spatna. Jen ten multiplayer je porad jedno a to samy, coz mi prijde jako skoda, ale takovy CoD proste je a lidi to evidentne takovy mit chteji
  • a co jinyho nez DALSI DLC s anzvem Modern Warfare by melo bejt :) .. vzdyt nic jinyho originalniho a kreativniho vymyslet uz neumej, jen varit dokola tu samou polivku a vybirat na tom od kindersaku tezky prachy
  • Jak nečekané *8* *8* *8*
    • *1* taky jsem to vubec necekal *1* *1*
      Překvapili *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit