Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Battlefield 3 je doposud jediná hra v mém herním životě (což už je fakt dost let), kterou jsem doposud uspokojivě nerozběhl (každých 10 minut zamrznutí hry ať SP, či MP; mé PC více než dostačuje). Fakt mě to mrzí. Má s tím zamrzáním také někdo problémy?

    Jinak hra je to samozřejmě hodně nadpůrměrná. Jen si myslím, že by toho měli dát více zdarma. Nabízené mapy v základní hře jsou nedostačující.
    • Taková rada pro začátek. Všechny hodnoty v BIOSu/UEFI nastav do defaultu. Nemyslím tim resnout ho do továrního nastavení, ale hodnoty nastavit do standardu dané platformy. Mě třeba BF3 dělal problémy s paměťmi na 1600MHz i když byly certifikovaný s XMP profilem jet na téhle frekvenci. Do té doby jsem měl naprosto stabilní stroj. Nakonec to po asi měsíci vyřešil novější BIOS od základovky.
    • nebo me napis na reynor@email.cz
    • a na svojom pc hras aj trebars hmm na maxe crysis, witcher , metro ? Mne to asi 4 razy doteraz spravilo neviem cim to je ale uz mi to nerobi mozno koli patchom novym alebo daco s grafikou som mal. A tebe mozno nestiha chladit po dlhsiom hrani trebars, mas kvalitni chladic ? pozri si teploty atd
    • comas za grafiku
      • NVIDIA GeForce GTX 560 ti
        • co za znacku ? oc verze ? napis presne typ
        • deridon
          co ovladače, knihovny, physx? vše aktuální? takhle těžko říct, když máš tuto dobrou grafiku.. možná chyba v systému? co ostatní komponenty? nepřehřívá se grafika?
  • toto je dovod preco v zivote nikdy nezaplatim za hru od EA.
    • Mas pravdu BF 3 bola moja posledna hra od EA
      • Joha
        Mňa celkom mrzí aj to SimCity, pretože trend hovorí že to bude ďaľšia značka čo EA zmrzačí... tak ale ešte skoro hovoriť (aj keď to online DRM... brrr)
  • Pete.palis
    ty rejžujou víc jak vietnamci *1*
  • Heh,tak tohle je fakt uz vysmech.
    Ale kdyz je chce nekdo v tehle praktikach podporovat,tak smele do toho.Casem mozna zaplacete,jakym smerem se ten herni trh ubira.
    • zrovna pred chvili sem na netu narazil na tohle *1*
      http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ
      • Mazec *1* .Ten Gabe model me dostal *1*
      • Cypri
        LOOOOL :D tak to je geniální :D
  • Tohle si tu ticku zaslouží daleko víc *1* http://www.kickstarter.com/projects/stainlessgames/carmageddon-reincarnation
  • Když jí miluješ, není co řešit. U Kofoly to pochopím, i když jí nepiju. Ale u EA, tak tady budu radši řešit než milovat....
  • Clovek si kupi hru za 60 EUR a za rok uz je vpodstate "out of date" a vacsina serioznych hracov bude hrat DLC za nehoraznu cenu. Ked uz vyserem tolke peniaze za hru, ocakavam ze zasadnu cast obsahu ta hra bude uz obsahovat a ne ze DLC ma viac map ako original. Este pochopim, ked DLC ma 2-3 mapy, to sa este da prezit, ale takto sa budem citit ako keby ja vlastnim len nejake "Demo" a za plnu hru si musim priplatit dalsich 1000 KC.
    • Presne ako vravis. Ty vlastne nemas na vyber a oni to vedia . Ty si proste kupis hru a uz nemozes ovplyvnit co v nej je a takto ta odrbu. A je proste drzost pytat peniaze za nepodstatne veci ktorych naklady su skoro nulove to je len nenazranost doteraz take hry nevychadzali.
    • BF3 uz som nehral ani nepamatam, tusim naposledy hned po velkom update a tak to vypada ze si ho uz ani nezahram. Diky EA ze mi ostalo more casu! :D
  • Tak si to srovnáme za 1100 Kč dostanu: 20 nových map a zbraní, přes 10 vozítek, více než 4 nové herní módy, inu dražší než datadisk a možná stejně drahé, jako nová hra, když si jí koupím někde kde se hry prodávají dráže, než kde obyčejně nakupuji. Tak to je pro mě nevýhodné, ale kdybych si koupil Premium a měl všechny parádní DLC zdarma, a nějaké slevy.... tak proč ne. Pro nadšeného hráče hrající stále BF, to není špatná volba, mě by láky nové zbraně a mapy. Ale pro průměrného hráče hrající týdně maximálně 8 hodin, to je drahá sranda, ale bude-li hrát jen BF, tak to je jiná otázka. Bohužel, já stále patřím do skupiny, až moc aktivně hrajících hráčů, kteří hrají hodně, ale hodně her, tak DLC jsou pro mě často pasé. Prostě, abych teď vzal 1100 Kč a koupil Premium, to ne. Raději bych si koupil nějakou hru, která mi chybí do sbírky :) nebo předplatné k Star Wars: The Old Republic.

    A z jiného soudku, osobně jsem zastáncem těchto Premium účtů, hráči kteří hru přímo žerou, tak nám často platí další vydání nebo vývoj, možná se budu mýlit, ale mě to přijde logické. A když si to zaplatí, proč by neměli mít výhody nad ostatními ? :)

    O co vy a Váš názor na Premium účty, atd ?? .)

    Váš Werdes
    • Tak jsem si přečetl vaše vzkazy :D v něčem máte pravdu, ale jak je již dlouho venku BF3 ? a kdy vyšlo poslední DLC ? A Premium účet zatím nevyšel, tak zatím není jasné co bude a nebude obsahovat a kolik bude stát.

      Chápu vás, že se vám to nelíbí, ale herní svět již funguje zcela jinak a bude se stále měnit, je to již obrovský byznys. Mě to nevadí, a prosím nemusíte říkat, že jsem ovečka :D nebo tajný agent EA :D který se snaží zlepšit pověst EA. Jen mám názor, že se herní doba posunula a uvidíme časem, jak to vše dopadne. Já bych to spíše viděl, jako určitý vývoj a ten se časem zase otočí jiným směrem. Máte tu zde i nezávislou scénu, máme tu obrovské giganty, jako EA je to hold trh s hrami. Hold, máme různé možnosti, nekupovat hry, zkusit petice, zaměřit se na jiné vydavatele, inu je to jiná doba. Říkám si že ten časy Doom a spol nebyly, tak špatné. Ale jak jsem již psal účty alias Premium mi nevadí.

      Váš Werdes.


      PS: http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

      - opravdu jsem se zasmál :-)
    • Cypri
      Ok, pokusim se na tebe reagovat. Představ si situaci, že jsis koupil hru v den vydání jako já a spousta dalších. Za plnou cenu, hrajes hru, uzivas si. Pak prijde tenhle super mega balicek za dalsi plnou cenu novy hry, plno lidi ho koupi (a nebudem si nic nalhavat, vic lidi koupi nez nekoupi) ale ty, já a treba dalsi lidi ne, protoze si reknes ze ty zbrane nepotrebuejs, ty mody taky ne atd atd. No jo, jenze ta VETSI cast to koupi a ty uz si nezahrajes tak kvalitne prtoze všichni utekli na nový mapy. Nový mody apod. Takze ti doma leží takový drahý demo, kde máš pomalu stejně map, jak v nějakym blbym DLC co si zrovna řekli že vydaj. Už pro ty puvodni mody, mapy atd nebude misto, velka hráčská základna uteče tam do dály :) Tohle mě štve. Kdyby to stálo řekněme do 500kč, tak to beru, ale takhle... Pro mě, kdo nechce koupit zadny dalsi mapy a tyhle hovadiny, se základní hra stala skoro bezcenou.
      • Ringwraith
        Bohužel je to tak.

        Ale jak jsi sám napsal - většina lidí to koupí a přejde na nové věci. Vydavatelé to dobře vědí a tak ty DLC vydávají. A taky vědí, že ten přechod hráčů může zvyklat i ty, co by si jinak DLC nekoupili.
        • Cypri
          Naprosto přesně to takhle funguje a tak jsem to taky i myslel. Ja tohle nekoupim ani kdyby nevim co (jo vim co, slevi se to na 299,- BANG - NEVER EA :D).
          Takhle to prostě funguje. Rejžák jak...
          At radsi udelaj neco s tema koncema v ME3, do ted jsem to neprenesl pres srdce...
      • Musim suhlasit s Cyprim....a este dodam ze poznam XY AAA hier kde su nove mapy mody atd zadarmo....Stal by som hlavu tomu kto vymyslel DLC
        • Zlata era datadisku. *3*
          • Vývoj her je dneska předražený (viz platy programátorů apod.), takže prostě musí rejžovat z hráčů. Vedle toho hráči, co dříve byli přinejlepším dospívající, jsou dneska už třicátníci a z toho se prostě musí něco vytěžit.
    • Můj názor? Mapy mají být vždy za všech okolností zdarma, štěpí to komunitu. Prodejné bych nechal klaksony do jeepu, uniformy, brýle, doutník do úst, nějaké animace (taunty) a maximálně nějaké zbraně (ale nesměly by být OP). Možná i camo na vozidly, vrtulníky. Ale v první řadě jsem pro opravu chyb. Výhody by měly být pouze kosmetické, jen pro dobrý pocit. Dokonce bych nechal i možnost darovat peníze jen tak, třeba za nějakou cetku ve formě odznaku.
      • Cypri
        Tady souhlasím, že to štěpí tu komunitu. Jak jsem už psal.
    • Pete.palis
      najdi si holku.... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit