Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další korejskej šit...
  • Sakra, opravdu, taky jsem myslel, že jde o TES a kliknul na video a přemýšlel, proč je to tak lacině kreslené, když jde o AAA. Přitom o té kauze vím. Nalétl jsem jako malý kluk a dávám za pravdu bethesdě. *11*
  • Ke konci mělo být u loga napsáno "still SCOLLS". *1*
  • Čekal jsem, že se o hře dozvím něco víc. Specielně trailer je zcela nic neříkající.
  • Uff, take me to spletlo. Bethesda ma pravdu, kdyz tvrdila, ze lidem se to bude plest a tato hra se bude prizivovat na jmenu jeji serie. Protoze nebyt te zameny, tak me to vybec nezajimalo a po shlednuti toho videa to zajima jeste mene.
    • Nechte se vyšetřit ..
      • MÁ pravdu pusť si jen zvuk z videa a je jasné s čím se to má plést *10* jinak další nudná konzoloidní střílečka
  • Přiznávám, že když jsem četl jeden článek o Scrolls, tak mě hned napadlo TES. Nemám jim za zlé tohle jméno, ale kdo o tom uslyší prvně, bude si myslet, že je to něco od Bethesdy *7*
    • Polovina hracu Oblivionu ani nevi ze existuje to nejaka serie se sluvkem Scrolls. Navic to vubec neni matouci. The elder scroll a Scroll si muze poplest snad jen nepozorny ctenar.
    • *přečetl nadpisek jednoho článku (ne tohoto). Ať je to srozumitelnější *1*
  • Pekne, ale radsi bych aby dodelali Minecraft *5*
  • Prosim toho kdo pise tyto clanky , at si to po sobe aspon jednou precte, dekuji.
    • Tak já kromě nějak zvlášť vytříbené stylistiky a jednoho lehce ztraceného souvětí v článku nic nevidím.
  • *smal
  • ups, jak jsem se tomu soudu nejprve stal, tak jsem pod titulkem samozrejme hledal informace o skyrimu :o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit