Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že toho Marka Rubina huba nebolí :-)
  • C-BEAM
    ťažko si predstaviť niečo menej nápadité, menej originálne ako je toto. Navyše tie potvory sú dizajnovo tak extrémne nudné a nezaujímavé, že aj starý doom mal 100x lepšie potvory (Mancubus, Revenant, Archville...) Toto mi len potvrdzuje, že cody robia ludia bez fantázie a kreatívneho myslenia.
  • Co to kurvaa je ? tam budou nějaké příšery jo ? *15* To mě poserr...
  • Je to zrychlený ? Nebo přebíjí jak Chuck Norris ?
  • Toto je to dlho očakávané "NEXT GEN"???
  • To je na péesdvojku ? Slušná grafika ....
    • 40GB na nic :D
  • Nemůžu si pomoci, čím víc vidím videí, tím víc mi to připadá nějak takhle:

    http://www.youtube.com/watch?v=W_zisUSfWDY
    *1* *1* *1* *1*
    • Moc pěkný. *1*
  • RIP: FAILFIELD,SHITFIELD,BUGFIELD,LEVOFIELD,CRAPFIELD,FAGFIELD,KIDSFIELD,SCRIPTFIELD,LAGGFIELD,BLACKFIELD,GAYFIELD,BRAKFIELD,mohlo byt aj DOGFIELD keby skrachovani programatori ktori pracuju za kazdy cent do huby spravili aj nieco inivatievne do svojej skrachovanej serie a namiesto gaya,negra a nejakej sikomokoej hentai dievcinky apravili kampan s psikom ale na cod proste nemaju skrachovani jedni *10*
    • Škoda, že na Slovensku nemáte herní weby, mohl bys dělat vola tam...
      • Nemame. Dokonca ani internet nemame, tento prispevok som nadiktoval do telefonu kamaratovi z Nemecka.
        • Zabudol si, že do pevnej linky samozrejme, pretože mobilné telefóny a ani siete ešte tiež nemáme...ale teraz seriózne, táto rivalita a osočovanie medzi našimi dvoma národmi už nie je smiešna, ale smutná. Na Slovensku máme taktiež herné weby, ako napr. Sector a pár čechov tam občas prispieva. Niekedy je reakcia mojich krajanov podobná ako p. akurátor-a, ale kupodivu sme v tomto tolerantnejší ako vy, bratia česi. Zaujímavé, že zahraničné weby a nie len herné toto vôbec neriešia, kto je odkiaľ. Napríklad američania, keď čítajú príspevok od brita, resp. austrálčana (ktorý majú svoje slangové výrazy) nenapíše, nech ide na web svojej krajny a opačne...
    • Ty to mas chudacku v te hlavince trochu pomotane vid? *1*
    • !Vypadni!
      • ... i tak se to dá říct... *15*
    • Buď se nauč psát a myslet, nebo sem nelez... *7*
  • ... ... ... KIDS WILL LOVE IT ... ... ...
    • uz mam davno po patdesiatke a hra ma neskutocne bavi setkych tu v moldavsku to bavi co ze jeto patdesiatka!!!
      • Kontrolni otazka, Jsi troll , prosim neuraz se jedna se o zcela beznou proverku a nikdo by se nemel citit znevyhodnen. *3*
        • Počítají se trollové mezi lidi? Pokud ne, tak ho můžeme ignorovat teplouška...
          • Jistě, že počítají. Nebo mi chce jeden tvrdit, že si připadá do jiné kategorie? To asi ne. Trol je takový nepěkný označení a většinou je součástí "false consensus" efektu vyvolávaný gumama. Přesto moje výzkumy ukazují, že Gumy jsou tak vyspělí mišmaš humanoidi, že jsou nejen dál než trolové, ale dokonce i víc nebezpeční. Já teda osobně věřím, že v nich zůstalo sice něco lidskýho na to, aby z nich mohli být alespoň trolové i když nedokonalí, ovšem nevyzpitatelnost jejich transformace a ukrývání se je tak promakaná, že začínám mít obavy.

            síoudí duši samozřejmě jen upevňuje již tak kvalitní vrchol toho herně nejlepšího a dostupnýho, takže není co dodat. Už příští týden, pánové a zapaříme.
            • Do jisté míry bych s tebou i souhlasil, nicméně to nemění fakt na tom, že se ti už nedá věřit, když tak často kydáš nesmysly nebo trollíš. A abychom se tu postupně neutopili v moři výrazů a filozofování, přejdeme tedy k věci: PROČ pokládáš tuhle hru za tu nejkvalitnější? A buď od té dobroty, nech teď chvíli cejch literáta stranou a mluv normálně, jestli se (dle tvého proslovu) za normálního považuješ.

              P.S. Ptáš-li se na plusy a mínusy, očividně až tak bystrý hoch asi nejsi. Já s tebou souhlasím, když tvrdíš, že značná část zdejší komunity (čest výjimkám) moc normální nebude. Nicméně, pokud je tu opravdu tolik lidí dle prodejů této hry, proč nepřevažují plusy u tvých příspěvků už jen z principu, že se hry křečovitě zastáváš? Zde přeci inteligence "hodnotitelů" nehraje roli, když ti dají z principu zapravdu... Což se asi očividně neděje - tudíž v tom bude asi něco jiného.
            • A já se ptám, JÁ SE PTÁM, džentlmeni: jaký význam a hodnotu má nějaký plus a mínus, když kdejaký přechytralý narůžovělý žluto mrkající vymetenec si bude hodnotit vlastní žaludeční šťávy a hrstka místních citem vedených neandrtálců se už jen veze v klikacím rudém náporu nabořeného svědomí? Jaký význam má vynášení převeliceobhajujících soutěžních pičovin delegovaných Gumama v posledním neschopném tažení, když jejich úvahová a myslící úroveň nedosahuje vaši dokonalosti? Má vůbec taková dokonalost zájem a bolí ho u srdce z názorů lokálních nevyzrálých semen? Odpoveď je tak jednoduchá a přitom tak vzdálená. ZaGumované to místo ale nedovoluje nic jiného, než cyklický guláš sentimentálních a nepřemýšlících pecí a jejich "normálních" výroků "znalostí" proti právé NORMÁLNOSTI a ROZUMU zastávanou hrstkou přeživších. Bahno průměrnosti zasahuje ty, jejichž geniálnost správně ukazuje, jak bídná virtuální existence potírá sešlost mozkových buněk a otevírá brány dětinské úvaze důležité asi jako lejno u cesty. Smutný to Games-svět, jehož dávná slává padla pod nátlakem anonymních a ne a ne mozek zapínajících generací.
            • Další zvučný článek he/he, nicméně budu tě muset zklamat, sám ses právě nachytal *3* Pokud totiž označuješ ostatní zde normálními a máš celkově výrazně víc mínusů, znamená to, že normální nejsi... a když k tomu připočtu tvůj zajímavý a inteligentně znějící slovník a fakt, že křečovitě obhajuješ něco, co se rozumně obhájit nedá, vychází na tebe opravdu pojmenování troll (nebo trotl), popř. tebou tolik opěvované slovíčko Guma *3* Říkej si tedy co chceš, ale budeš tím trollem (trotlem) tak dlouho, dokud nezačneš mluvit (psát) k věci, tj. dokud si ty svoje řečičky neobhájíš *3*
            • Jinak kolegové - pořád nevím, proč se mé filosofické úvahy snažíte stáčet k prezervativům, které s tím mají asi tak společnýho jako heterosexualita a vYdina s Anonymem v nejrůznějším provedení. Ono tak epochální slůvko Guma, jehož jsem spoluautorem a rozšiřovatelem je sice stejně znějící, ale nuancí a precizností tak ošlechtěný výraz, že každému nenatlakovatelnému individuu musí být okamžitě jasná jeho rozdílnost a poplatnost svému účelu. Guma není gumou ani gumou a gumou nebude, ale vskutku se jedná o nejlépe explicitní vyjádření něčeho zcela velmi "zvláštního" v jinak tak normálním kolektivu. A opravdu ujišťuji, že nikoli do tého definice nezapadám, ač by si většina skrytých i nekrytých odhodlaných praporečníků podobné přála.
            • Pravda je, že vygumovanej je he/he dost a jestli má v hlavě plno šprcek, tak proto asi vidí všude gumy *15*
            • Vždyť... má... recht... nagumováno je tady dost... ... ... ... ... ...
            • To víš, chudák byl asi znásilněnej bludišťákem s nasazenou gumou, tak má z toho tak velký trauma, že vydí gumy všude... Je mi ho opravdu líto...
            • He/he-mu uz docista preskocilo *1* Predpokladam, ze po vzoru smrtonosne zbrane, pestujes doma na parapetu šprc-gumovník, když ses tak vysazenej na tu gumu. *3*
            • Nesmysly jsou to pouze pro Gumy. Ti nejchytřejší, dostanou kokino a bludištáka za trochu víc zapnutých mozkových buněk.
            • Tobě už dočista hrabe he/he co *4* Už ani nevíš, co vlastně píšeš za nesmysly... Ale hlavně abys něco napsal *4*
            • Jo tak emoce autora? No, potom ta interpretace gumové slzičkové a podřadně proděravěné danic pece sedí ještě víc. To jsou tu subjekty, to má kariéra nezažila.
            • Také si dovolím citovat větu jednoho ještě klasičtějšího klasika: "Co he/heův koment, to zvučný kyd" Aneb "Když trollí guma he/he najde český slovník" *15* A co se smajlů týče, mají interpretovat (jestli si to do teď nevěděl) emoce autora, v mém případě konkrétně posměch, výsměch atd *3* Ale chápu, tohle jste ještě na základce nebrali...
            • Dovolím si ocitovat titulek z práce jednoho klasika: "Co Guma, to hicovanej smajl, aneb teorie boje za likvidaci alpinistů, svazek 15"
            • "Co já bych si dovoloval poučovat. Tahle na oko nevědomá chujovost založená na jednostranné dobrovolnosti prostě baví. " Jo he/he, vystihl ses perfektně. Tvoje chujovost je opravdu nekonečná *4* a náležitě mě baví... *15* Apropo, netrpíš tím tvým tzv. gumáctvím náhodou ty? Když o něm pořád mluvíš, asi na tom něco bude... Protože na běžnýho trolla si moc namyšlenej a používáš solidní slovník (sice sem tam s nesmysly, ale dejme tomu) a diakritiku... třeba budeš ta magická posledná guma nakonec ty co myslíš ? *3* -> Prostě někdo, kdo se snaží být trapný a vtipný zároveň a leze místním trollům do an*lního otvoru *3* Dobrou gumovou noc *3*
            • Naštěstí ovládám množství technik, abych to nedostal, ale nakažlivý to je hoooodně zodpovědně. Jen jeden, maximálně dva případy, z deseti, kteří se ocitnou v ohnisku plném Gum, to nechytnou. Dokonce není zárukou ani věk, postavení, zkušenosti, ani údajná individuální (ne)vyzrálost mozku. Osvědčila se jen vyspělá vůle a tzv. S.R., ale Gumáctví je tak sviňská věc, že nechci tvrdit, co se ještě může ukázat. *9*
            • Jack1947
              Jestli si pravy He/he nic proti Trolling, je obcas zdravy pro kazdeho? Zvlaste kdyz ho umi, jestli ne a on tu neni, spas svoji dusi pac budou padat hromy a blesky. *16*
            • Ty mas nejakou gumovou uchylku? Da se to lecit? Je to nakazlive?
            • Co já bych si dovoloval poučovat. Tahle na oko nevědomá chujovost založená na jednostranné dobrovolnosti prostě baví.

              (-_- )
            • No jo, další pěkný sloh od Trollmonka he/heho *4* Jinak, jak jdou terapie? Ještě ses nezbavil fóbie z prezarvativů (jak ty říkáš, gum)? Chudáčku... A zároveň tě musím opravit, trollí komentáře se nepočítají, resp. nemusí brát vážně, vzhledem k tomu, že jejich autoři se snaží na sebe maximálně tak upozornit (nejspíše nějaký psychický problém, asi méněcennost), nebo v trapnějším případě, se snaží být vtipní. Což se jim paradoxně sem tam i podaří, vzhledem k tomu, že bývají k smíchu... *15*

              Ale jinak, díky za zpříjemnění večera, opět se bavím *3*
            • Já slintám na sběratelku za krásný tři káčka, takže prubnu všechno. Jedinej šáteček půjde z mýho konta, ale očekávám neočekávaně nadočekávanou jízdu, takže žádná starost.
            • Jack1947
              Jop zapaříme ale jen Singl a pak papa satecek. *15* *3*
    • Je mi 5 a hru moc nemusím. *5*
  • Chci taky tak rychle prebijet pistol a to strileni wow *14* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit