Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b
    To nemůže dopadnout špatně, ale bude strašně zajímavý na co se vrhnout dál.
  • Na tohle se těším víc jak na Zaklínače neskutečný jaký rocksteady dělá trailery, totální mráz v zádech
  • Těším se, ale moc autorům nerozumim. Všechny postavy vypadají úplně jinak a Scarecrow je big boss, přitom v Asylum byl úplně nic oproti ostatním a dokonce měl jinej hlas, jasně hlas může mít jinej ale prostě tady je úplně badass a tam byl taková nicka docela. Harley vypadá moc pěkne, Ivy mi přijde nějaká stará, Riddler vypadá jak fetka.
  • Vojta_Ilavsky
    Já bych rád viděl ve hrách Ventriloquist. *4*
  • TheGGG
    Tak na todle se snad těší každý, bez rozdílu pohlaví, orientace, víry a sociálního postavení. Vypadá to naprosto famózně. Hlavně jsem rád za scarecrowa a fireflye. Eště než to zapařím, musím zopáknout pěkně všechny předchozí díly i s DLCčkama Originem začínaje. Pořád tajně doufám, že se objeví i nějaký méně provařený padouch, třeba Hush by potěšil
  • Trilogie Rocksteady (Arkham Asylum, Arkham City a Arkham Knight)! Arkham Origins delalo ine studio(ale taky vytecny dil).
  • naprosto famozni,day1
  • houmrhoumr
    Posledni dil trilogie? Spis tetralogie *5*
  • Vojta_Ilavsky
    Jak se mi v předchozích dílech líbila Poison Ivy a nelíbila Harley Quinn, tak teď je to naopak.
    Two-Face a Scarecrow vypadaj badassovsky. Jsem zvědav co za charakter bude ten Arkham Knight. *14*
    Škoda že ještě neukázali combat, v těch trailerech to vypadá strašně cinematic, 1 rána, 1 dolů, moc na efekt a nechutně efektivní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit