Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně že to ani zdaleka nemá na FF VII-XII, ale podle traileru to vypadá alespoň na hodně zábavnou hru. A navíc z FF XIII se mi Lighting přišla nejvíce zajímavá, takže u mě jednoznačně palec nahoru.
  • Jack1947
    Jen jestli to nebude trochu pro nekoho jineho (nic proti) ale puvodni FF byli velke hry nerikam ze jednohubka ale takovy "meziclanek" coz urcite neni vubec na skodu.
  • pár slov o jednotlivých hrách ze série Final Fantasy, vč. ukázek gameplay http://youtu.be/WGXtlxJStiM
    • Pilgrim66
      Díky, vím zase něco víc o FF. Škoda, že jako PC hráč nemám tolik na výběr (i když to, že je teďka Square vydavá na Steamu je super)
      • ringmancz
        kromě třináctky na PC rozjedeš všechny díly
        • Přesně tak. Emulátory epsxe a pcsx2 fungují výborně.
          Díly 7, 8 a 9 jsou dokonce v češtině.
  • Tak ono je to jasný, že to SE bude propagovat, protože vše co se týká XIII je v rámci série velký neštěstí. A ty prodeje jsou po právu za očekáváním.

    Prvně jsem chtěl XIII-3 koupit, ale prdím na to...
  • Fallon
    Bol som skeptický ale vyzerá to ,že FFXIII-3 bude konečne decentou Final Fantasy hrou. Rozhodne sa teším.
    • No, vzhladom na to ze posledna decentna FF hra bola hadam 10 a posledna vyborna bola 6, tak by som radsej ostal pesimistom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit