Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • not worth my money and time *13*
  • Proč Angelos vypada jako Arthas?
  • Morraw
    Bohužel pro mě se mi vůbec nelíbí, kam ta série dospěla. Chápu, že se to chce přiblížit stolní předloze (nejen vzhledově), ale to mohli udělat rovnou propracovanou tahovku a hrálo by se to mnohem mnohem lépe. Tady prostě neuděláte souboje desítek a stovek jednotek.
    Čekám až dostane nějaké studio licenci a vytvoří Total "Warhammer" Commander, kde IG bude poníženo na cannon fodder, pomocí SM a drop podů půjdou dělat precizní útoky a po zemi se budou prohánět titání a jiní behemoti. Tam bude mnohem lepší využít potenciál W40k.
    • XorxoxTalarius
      Jsem vsemi deseti pro "Total War" z W40k a uprimne na neco takove cekam dost dlouho ...
      Ale nesouhlasim s tim ze se to snazi priblizit stolni predloze. Jednotky ve stolni predloze opravdu nevypadaji jako z plasteliny a kapitan nema velikost primarcha a rozhodne nemuze skakat jako tajtrlik. Navic od ctvrte serie pravidel hrdinove jsou jen o neco silnejsi jednotky, takze napriklad laser canon ho zabije na jednu ranu, stejne jako "obycejneho" marinaka
      • Jedina RTS kteta ma fyziku, znicitelny prostredi a jednotky ktere lze "citit" (rychlost, manevrovatelnost, reakce...) nabidl zatim jen Men of war AA+2). Veliky nevyuzity potencial.
      • Jenze TW neni rts, takze prat si to muzes, ale nezasirej s tim tuto diskuzi.
        • Veskoslav
          Jediný, kdo tu zasírá diskuzi je nějaký Slovák, co se snaží psát česky.
        • Magister_Peditum
          Že to říkáš zrovna ty. *15*
    • Proboha jen ne dalsi total war. Fanousci chteji hru, ktera bude ctit principy rts, ktere proslavili relic. Konkretne ve hrach dow prvni dil a company of heroes prvni dil.
      • Morraw
        Ne total war, ale total commander styl. A to je rozdíl. Stejne jako ve WFB i zde se odehrávají obrovské bitvy a ne jen takové malé šarvatky zaměřené na mikromanagement jednotlivých jednotek. To už jak píšu výše by tomu sedl tahovy režim. A zatím mi to první dow moc nepripomina.

        a jinak jo, ať si to dělá Relic jak chce, ale je to jejich verze. Mark of chaos byl taky fajn, ale total warhammer je úplně někde jinde. Velké bitvy warhammeru proste sluší vice a má na to i fluff.
      • Podezrivam te Bobe ze ksi GGG a tudiz te nejde brat vazne. Ale v tomhle komentu s tebou souhlasim.

        Stejne jako puvodni starcraft a warcraft 3 pro me mel hloubku v pribehu a postavach, posledni starcraft je facka do xichtu a bojim se nadchazejiciho warcraftu.
  • Llour
    Svět ve kterém se vedou bitvy milionů a tady je 10 paňáců *7* *7*
    • Blue.Shark
      Rád bych viděl, jak budeš kočírovat vzhledem k současnému konceptu hry i stovky vojáků a přitom smysluplně používat jejich ability.
    • Veskoslav
      Miliony jsou tvořeny pouze Gardou, jednotkami Chaosu a Tyranidy. Eldeři neútočí v masivních armádách, SM kapituly taktéž ne, Tau taky ne, Necroni spinkají.
      • Ještě by jsi měl dodat, že síly chaosu jsou v podstatě složené z traitor Guard.
        • Magister_Peditum
          Jenže to jsou vesměs ty, které patřili k prvnímu založení, kdy mariňáků v legiích byli tisíce.
          • Veskoslav
            Myslíš Tisíce synů atd? No těch jsou tisíce,pravda, protože reprezentují složení kapitul při Horově povstání. Teď už jsou pouhým stínem. A to nemluvně o tom, že nedokáží nahradit genetické štěpy.
            • Veskoslav
              W40k má kapituly a jejich členové jsou v rotách.
              "W30k" tedy období Horova pádu jsou kapituly už rozdělené+živí primarchové a členové jsou v legiích.

              W40k nemá legie spíše proto, že 10 000 let válek je prostě vyždímal *1*
            • Ne kapituly, ale legie! Kapituly zavedl až Roboute Guilliman při tzv. second fouding. Takže složení astartes do kapitul, tak jak je známe z w40k, je záležitostí pouze loajalistů, nikoliv chaos sm.
              Ano, jednotlivé legie byly složeny z kapitul, což je v některých románech z období Horus heresy patrné, ale základními organizačními jednotkami byly legie.
          • Traitor Guard ≠ Traitor Legion
            • Magister_Peditum
              Ne, že těch gardistů jsou miliony.
            • Veskoslav
              No miliony bych netvrdil. I v největší slávě měly kapitulu 10*10 000 SM. K miliónům se nikdy nedostali. Tedy pokud nepočítáš legie Chaosu dohromady.
            • Magister_Peditum
              Jo sorry, ale těch jsou taky miliony.
  • XorxoxTalarius
    Tak jak rika pan na konci, udelali jsme si pekny obrazek o tom co nam panove z Relicu chystaji ... Starcraft of War *11*
    Tohle je tak strasne blbe az to neni hezke, kapitan ma velikost primarcha, v terminatorske zbroji skace jako zajic a co dela s tim kladivem ... boze.
    Zajimalo by mne kam ty lidi na takove napady chodi. Lidi maji radi Starcraft, tak jim dame Starcrat ale v prostredi Warhammeru 40k.
    Jenze prave proto ze mame radi 40k nehrajeme Starcraft. My nechceme dalsi Starcraft, kdybychom chteli Starcraft, tak si ho koupime a hrajeme ho ... tohle je proste Heresy ...
    • Asi co je nejhorší, že se to ani k StarCraftu nepřibližuje - miluju StarCrafty, stejně jako první W40K Dawn of War, tohle je svým způsobem špatná modifikace na WarCraft3, kde hrdinové tvořili jádro hry a jednotky je doplňovaly.
      Bohužel jak ve WarCraftu, nebo prvních dvou DawnOfWar, nebyli hrdinové tak OP. Tady vyskočí do oblak s plnoupolní jak říkáš, bez jetpacku, nebo jiných mechanických úprav a na jeden zátah složí dvě plné skupiny vojáků. A to bez jakékoliv ztráty zdraví - ano, je to ukázka, kde asi bude ten hrdina vyboostovaný až k hrainici nějakých cheatů... Ale stále, místo té epičnosti, to je spíše hloupé.

      Pro mě svět W40K je spíše nad chápání života - kde člověk nic neznamená, že jde jen o hlavní cíle celé říše - rasy (záleží jak kdo nahláží na chaos, eldary, impérium atd)
      Ale tady právě tady vlastně ta duše, nebo smysl, absolutně není - je to hloupé, ani jako nová hra to nevypadá nějak hezky (i přes několik let starý StarCraft II, má právě SC stále lepší kabátek)

      Škoda, jak jsem před 2lety - kdy WorkShop oznámil asi 30her, které plánuje - byl šťastný že víc jak polovina je právě z W40K, tak momentálně akorát tak Armada se dá nějak hrát (ale taky jsem očekával něco víc)... Raději kdyby příště přemýšleli s licencí a dávaly to vážně studiím, které to mohou naplnit
      • No a co? Tak bude více špatných her, ale těch dobrých neubude. Akorát vznikne větší výběr.
      • XorxoxTalarius
        Pockej si na Eternal Crusade, na Founder Serverech jsou uz Orci a PvE s Tyranidy a spousta veci navic ... takze v dobe vydani to bude bomba *5*
        • možná ano, možná ne.
          Jsem už skeptický na tenhle typ her - kde vlastně nemáš žádnej cíl, jen umírat - zabíjet..
          Pokuď to bude mít nějaký kompetetiv možná, ale jako pub hra - to už tu bylo. Beru to jako SpaceMarine s multiplayerem
  • Kdyby udělali pouze remaster jedničky, tak by udělali líp.
    Tohle mi přijde o trošku jinačí dvojka...

    Bohužel se chvástaj jak to chtěj mít velký, extrémní bitvy a je tam kolik? 20 mariňáků, jeden hrdina? Chápu, že se chtějí odlišit od nedávno vyšlého Total War: WH, ale já chci vidět 40K universum, jak bylo v jedničce, kdy tanky jezdili skrz krátery, které byly plné předešlých jednotek. A celkově ta velikost byla pouze v prvním díle - kde jste posílali vojáky na smrt, i tvorba své základny člověka bavil.
    Nevím proč když uděláte super první hru, tak pak další jen šulíte a děláte na oko, že by to mohlo být lepší - i když jen lžete!
    Vývojáře bych uvařil v krvavé lázni samotnému Khornovi :D
    • DoW2 byla skvělá hra. Byl v tom mozek, žádná úplně retardovaná meta (katachani ve vanille, ale vždycky jeden mohl jít pro Elite) a sice tam byly hero units, ale rozhodně nic jako tyhle monstra v 3. Některých problém s počty jednotek taky nechápu. Dvojka seděla, co se flafu týče mnohem víc než jednička, kde mariňáci chcípaly po stovkách (což je kokotina). Navíc to mělo velice dobrý kompetitivní multiplayer, kde jednotky měli nějakou hodnotu a člověk měl radost, když se mu podařilo pimpnout jednotky z T1 tak, že ještě v T3 dokázali řádně nakopat prd*l.
      • XorxoxTalarius
        No v patchi 1.2 pro Soulstorm se ti nestane ze by marinaci umirali po stovkach ... teda pokud je na tu smrt neposles sam :D
  • Kryt je budova nejen funkci, ale i vzhledem?

    No to je teda hnus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit