Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak a je to tady, za chvili se to objevi na torrentech. Uz se nemuzu dockat. Tohle je moje nejoblibenejsi hra ze vsech her, a ze jsem jich dohral stovky... Presne na takovouhle hru jako je dead space 1 jsem cekal snad 15 let. Je to neco, co absolutne splnuje moje naroky: Super horrorová akce, bojím se, caste boss fighty, nepratelum se ustreluji koncetiny atd., hodne krve, skvela hudba, sci-fi, super zbrane, kotoucova rezacka :D Tohle je proste PECKA, PECKA a jeste jednou PECKA!
    • A presto ji budes tahat z torrentu?
      Teda ne ze bych nikdy nehral warezovou hru - to v zadnym pripade.
      Ale pokud je to "moje nejoblibenejsi hra ze vsech her, a ze jsem jich dohral stovky" a "Presne na takovouhle hru jsem cekal snad 15 let" .... To bys to prasatko rozbit mohl, sycaku
      Je to prece PECKA PECKA PECKA, lol, urezany nohy, ruce, kotoucovka kref, mozky : D
  • ty rozslapany dyne se k tomu fakt hodej *1*
  • jednicka byla jedna z nej her, co jsem hral. Nepamatuju si, ze bych se nekdy u nejaky hry bal tak, jako u dead space *1*
    snad bude pokracovani ve stejnym duchu. jen ta grafika by mohla za tu dobu pokrocit daleko vic
  • v prvnim díle byl Isaacuv ksicht vidět hned na začátku v lodi když ste otáčeli kamerou:):) hnis na vás vy hnídy:).. jinak demo sem hrál asi 5krát a sem naprosto spokojen. bude to maso *1*
  • Neznát tuhle písničku považuju za hřích ikdyž u dnešní popový a hip hopový generace se není čemu divit...Lidi už neví co je to muzika *2*
    • Lépe bych to neřekl ;) Chudák Billy a jeho hlas. Vážně tuctovka ;)
  • "...stejné hororové maso jako v prvním dílu." - takže stejně nudné a předvídatelné, jako jednička? Očekával bych od nich více, ačkoli po vyzkoušení demoverze je to vážně naprosto totožné, jako jednička...
  • "Jen s tím rozdílem, že bude mít Isaac desetinásobek textu..."
    Počet prehovorených slov v jednotke 0
    Počet prehovorených slov v dvojke desaťnásobok: 10*0=0 *4* *4*
  • Porad me zajima, jak pres tu helmu muze neco videt..jakym ze otvorem to vlastne kouka? :)
    • Treba to ma udelany jako predatori, ti take prece nemaji na helme zadny pruzor. Obraz se mu promita uvnitr helmy.*7* *3*
  • No už se těším, ale mám takovej pocit, že Isaac nám něco tají, viz. čas 0:40. Snad se z něj nestal magor
  • Tak to vypadá, že tvůrci přešli do filmového střihu(oproti half-lifové jednočce). Vypadá to zatraceně dobře. Jenom se bojím, aby se z toho nestala pouze naskriptovaná jízda ve stylu posledních Call of Duty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit