Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jednička je boží a toto snad taky bude.
    Pokud sa vám to nelíbí tak běžte hrát další Laru...
    Ta hra je na tomto herním systému založená a bud pujdete s ní a nebo běžte do...
  • Podle mě je tenhle koncept slepá ulice. Zdánlivě zajímavý, ve skutečnosti nabízí málo, jednička se nechytla a tohle vypadá dost podobně.
  • Nevěřím tomu...
    Nejen protože za tím stojí EA...
    • ale stojí za tím i Dice který dělali Mirrors edge 1

      (zkratka ME je hrozná to je jak Mass Effect. Lidi už to z těma zkratkami přehání)
      • První Mirrors Edge byl tragicky skoupý na obsah - bylo to jenom paskvilním příběhem nadstavené líbivé technologické demo.
        • Ked Mirrors Edge beries ako tech-demo, potom chcem, aby vsetky nove hry boli take tech-dema - s napadom, dokonale vyladenym ovladanim, netuctove, s fungujucimi mechanizmami a prepracovanym level designom. O kolkych sucasnych FPS (alebo hrach celkovo) toto mozes povedat? Ano, dlzka mohla byt lepsia, ale zase ta atmosfera to pre mna vynahradzala.
          • Ve svém druhém příspěvku teď napadnu téměř každé tvé ME glorifikující slovo...

            S nápadem? Opravdu si myslíš, že to byla první hra o utíkání?

            Dokonale vyladěným ovládáním, opravdu? Proto hra byla téměř ve všech recenzích kritizována za neodladěnost ovládání soubojů, konfrontací s nemáky, za nedosažitelnost a nepředvídatelnost zneškodňujících komb?

            S fungujícími mechanikami? To jako fakt? Jak byl dotažen systém odměn, motivace hráče atd.?

            Propracovaný leveldesign? To jako fakt? Proto byla hra všude kritizována za přílišnou linearitu?
            • Vtipné číst komentáře demagoga, který to o sobě neví *15* .
            • By mě zajímalo v čem byl leveldesign tak obohacující narozdíl třeba od Call of Duty - žádný rozdíl tam totiž není... Prosím vysvětlit...
              • C-BEAM

                Reakce na příspěvek:

                ve vlastním zájmu už nic nepiš, udělal si tu ze sebe takového osla, že nemá nejmenší smysl abys v tom dále pokračoval.
          • První Mirrors Edge mohl psát historii, ale jeho potenciál nebyl využit ani z půlky - byl sešit horkou jehlou. Dnes stojí proti konkurenci, která parkouru využívá velmi dobře, coby součást mnohem komplexnějšího a výživnějšího zážitku - zde zmíněný Dying Light + Titanfall...
  • Už si ani nepamatuju kdy jsem viděl nějakou gameplay ukazku hranou na myši a klávesnici. To rozhlížení se kloboukem je děsny a kazí to celkovej efekt 1st prerson. Co se to se světem děje :(
  • Blue.Shark
    Ten plynulý pohyb vypadá naprosto nádherně!
  • Omlouvám se, ale ME mám jako revoluční hru, tehdy pro mě předběhla dobu...
    Ale teď už pro mě nefunguje, protože ten "parkour" systém mi přijde absolutně totožný s Dyinglight, ba i u DL možná lepší.
    Je asi předběžné to takhle kritizovat, ale tento gameplay mi neukázal nic, z čeho bych si sedl na prd€l...

    Takže jedu už instalaci prvního dílu ;)
    • Inquisitor
      Tak nemusíš si z toho sedat na prdel:. Stačí když to bude bavit stejně jako první díl. Revoluce být nemusí, stačí aby to fungovalo.
      • mx0r
        Hratelne demo bolo na 13 minut a musim povedat, ze ako za jednou hrou mi bolo realne luto, ze skoncilo. Ale ja som mal ME1 velmi rad, tak nie som vobec objektivny.
  • C-BEAM
    pokud budu moci celou hrou proletět bez přerušování podobně jako v jednotce a soubojem se bude možné vyhnout tak není co řešit. Design je samozřejmě hezký, i když současnější vzhled prostředí z jednotky mi seděl víc. A jsem zvědavý na ukázky ze dne pod ostrým sluncem, to této hře svědčí nejvíce.
  • Ano! Dikybohu to nevypada na generickou moderni s*agoru. No, ale na 1,1Ghz s Intel HD 5300 mi to asi nepude, co?
  • Zaujímavé, takže to bude open world oproti lineárnemu predošlému dielu? Vyzerá to zaujímavo, som zvedavý, či tie súboje vylepšili a ako do toho zakomponovali tie zbrane....
  • Odehrává se to sice v noci, ale i tak mi to přijde až moc potemnělé oproti jedničce. Ta měla díky své barvičkovité stylizaci skoro až ,pohádkové' kouzlo. Vizuál přesto stále krásnej a těším se moc. Malinko skeptickej jsem jen kvůli názvu vydavatele.
    • mx0r
      Odohrava sa to aj v tmavych prostrediach aj v klasickom svetlobielom prostredi, ake bolo v jednicke. A stylizovane je to krasne uplne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit