Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    Ten plynulý pohyb vypadá naprosto nádherně!
  • Už si ani nepamatuju kdy jsem viděl nějakou gameplay ukazku hranou na myši a klávesnici. To rozhlížení se kloboukem je děsny a kazí to celkovej efekt 1st prerson. Co se to se světem děje :(
  • C-BEAM
    pokud budu moci celou hrou proletět bez přerušování podobně jako v jednotce a soubojem se bude možné vyhnout tak není co řešit. Design je samozřejmě hezký, i když současnější vzhled prostředí z jednotky mi seděl víc. A jsem zvědavý na ukázky ze dne pod ostrým sluncem, to této hře svědčí nejvíce.
  • Odehrává se to sice v noci, ale i tak mi to přijde až moc potemnělé oproti jedničce. Ta měla díky své barvičkovité stylizaci skoro až ,pohádkové' kouzlo. Vizuál přesto stále krásnej a těším se moc. Malinko skeptickej jsem jen kvůli názvu vydavatele.
    • mx0r
      Odohrava sa to aj v tmavych prostrediach aj v klasickom svetlobielom prostredi, ake bolo v jednicke. A stylizovane je to krasne uplne.
  • Zaujímavé, takže to bude open world oproti lineárnemu predošlému dielu? Vyzerá to zaujímavo, som zvedavý, či tie súboje vylepšili a ako do toho zakomponovali tie zbrane....
  • Ano! Dikybohu to nevypada na generickou moderni s*agoru. No, ale na 1,1Ghz s Intel HD 5300 mi to asi nepude, co?
  • jednička je boží a toto snad taky bude.
    Pokud sa vám to nelíbí tak běžte hrát další Laru...
    Ta hra je na tomto herním systému založená a bud pujdete s ní a nebo běžte do...
  • Nevěřím tomu...
    Nejen protože za tím stojí EA...
    • ale stojí za tím i Dice který dělali Mirrors edge 1

      (zkratka ME je hrozná to je jak Mass Effect. Lidi už to z těma zkratkami přehání)
      • První Mirrors Edge byl tragicky skoupý na obsah - bylo to jenom paskvilním příběhem nadstavené líbivé technologické demo.
        • Ked Mirrors Edge beries ako tech-demo, potom chcem, aby vsetky nove hry boli take tech-dema - s napadom, dokonale vyladenym ovladanim, netuctove, s fungujucimi mechanizmami a prepracovanym level designom. O kolkych sucasnych FPS (alebo hrach celkovo) toto mozes povedat? Ano, dlzka mohla byt lepsia, ale zase ta atmosfera to pre mna vynahradzala.
          • Ve svém druhém příspěvku teď napadnu téměř každé tvé ME glorifikující slovo...

            S nápadem? Opravdu si myslíš, že to byla první hra o utíkání?

            Dokonale vyladěným ovládáním, opravdu? Proto hra byla téměř ve všech recenzích kritizována za neodladěnost ovládání soubojů, konfrontací s nemáky, za nedosažitelnost a nepředvídatelnost zneškodňujících komb?

            S fungujícími mechanikami? To jako fakt? Jak byl dotažen systém odměn, motivace hráče atd.?

            Propracovaný leveldesign? To jako fakt? Proto byla hra všude kritizována za přílišnou linearitu?
            • Vtipné číst komentáře demagoga, který to o sobě neví *15* .
            • By mě zajímalo v čem byl leveldesign tak obohacující narozdíl třeba od Call of Duty - žádný rozdíl tam totiž není... Prosím vysvětlit...
              • C-BEAM

                Reakce na příspěvek:

                ve vlastním zájmu už nic nepiš, udělal si tu ze sebe takového osla, že nemá nejmenší smysl abys v tom dále pokračoval.
          • První Mirrors Edge mohl psát historii, ale jeho potenciál nebyl využit ani z půlky - byl sešit horkou jehlou. Dnes stojí proti konkurenci, která parkouru využívá velmi dobře, coby součást mnohem komplexnějšího a výživnějšího zážitku - zde zmíněný Dying Light + Titanfall...
  • Podle mě je tenhle koncept slepá ulice. Zdánlivě zajímavý, ve skutečnosti nabízí málo, jednička se nechytla a tohle vypadá dost podobně.
  • Omlouvám se, ale ME mám jako revoluční hru, tehdy pro mě předběhla dobu...
    Ale teď už pro mě nefunguje, protože ten "parkour" systém mi přijde absolutně totožný s Dyinglight, ba i u DL možná lepší.
    Je asi předběžné to takhle kritizovat, ale tento gameplay mi neukázal nic, z čeho bych si sedl na prd€l...

    Takže jedu už instalaci prvního dílu ;)
    • Inquisitor
      Tak nemusíš si z toho sedat na prdel:. Stačí když to bude bavit stejně jako první díl. Revoluce být nemusí, stačí aby to fungovalo.
      • mx0r
        Hratelne demo bolo na 13 minut a musim povedat, ze ako za jednou hrou mi bolo realne luto, ze skoncilo. Ale ja som mal ME1 velmi rad, tak nie som vobec objektivny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit