Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Post apo. temná městská fantasy s nepřekonatelnou grafikou a mysteriózní atmosférou? Jak na todle může někdo pyč0vat? Naprosto se těším, další důkaz o dospělosti her na Ps4.
    BTW: redakce milujte mě, vypnul jsem adblock.
    • "s nepřekonatelnou grafikou"

      Když pominu, že tahle grafika je s prstem v nose překonaná třeba Star Citizenem, tak mě vždy dostává, když lidi vyzdvihují grafiku u konzolových her, které ještě nevyšly. U platformy, kde je downgrade grafiky finální verze běžnou věcí je to minimálně k pobavení.
      • TheGGG
        Oh ten váš SC je taky jediná hra na kterou se můžete těšit. Fakt se mi líbí jak to (pr)d*l zmiňuje v každý diskuzi. Ty jsi nikdy ani žádnou PS hru běžet neviděl, jinak bys neplácal tydle blitky. The last of us nebo Uncharted 3 na Ps3 dodnes vypadaj božsky. O hrách na Ps4 ani nemluvím.
        • Můžeš se třeba rozbrečet, ale z podprůměrného PC jakým jsou konzole nevymáčkneš lepší grafiku, leda za pomocí snižování fps, rozlišení, doskakování objektů a všudypřítomné mlhy.

          Uncharted 3? Jistě. To je jedna z těch her, která dostala downgrade. Downgrade everywhere. Již brzy i na PS4.
        • BTW můj namódovaný Skyrim na Ultra High detaily strčí ty tvoje božské hry do kapsy ještě za 5 let. A takovou k0k0tinu jako Uncharted tady pls netahej děláš ze sebe Justina.
    • Femto
      naprostý souhlas, ta hra vypadá zatraceně skvěle a dlouho jsem očekával mmo hru, kde nebudeš muset cvičit prstoklad a spamovat makra. Na zdejší komunitu se nemá cenu ohlížet, tady jsou zdegenerování hráčí Doty, Diabla, Skyrimu a dalších "perel"..
      • Další pokemonské děcko *1*
    • BTW: Redakce udělejte s tímto herním kacířem něco.
    • A další důkaz o tvé nedospělosti.
  • Caincz
    Když jsem viděl první trailer při představovačce PS4, málem mi vypadly oči z důlků a říkal jsem si, že to ani není možný, aby to tak vypadalo (ten trailer, co vypadal jako gameplay, postavy sedící kolem ohně a následná megabitka s oheň chrlícím drakem)...a opravdu to tak asi vypadat nebude, každý další záběry ze hry mě vizuálně moc nezasahujou a poté, co jsem zjistil, že to bude hlavně multiplayer, navíc s podivným fázováním do budoucnosti a minulosti, moje nadšení opadá na nulu. Bloodborne, Lords of the Fallen a asi i Zaklínač 3 mi budou stačit...
    • Knifer
      Zas na druhou stranu za vyzkoušení nic nedáš pokud se nic nezměnilo má to být Free
  • TheGGG
    Prosím jeden ban pro džeka.
    • Jdi si dát CoD na páčkovači ty troubo *1*
  • princip ala Assassins creed nie? Este aj ta hlaska s uputavkou na film mi pride ako "odkaz" na Black Flag :)
  • kede se berou lidi co tohleto porat to same dokola bavi?
    • to mluvíš o dalším dílu CoD ? :D
  • Hmm...že by se konzole dočkaly něčeho zajímavého? Připomnělo mi to Dark Souls zkřížené s Monster Hunterem...AC je tam imho na škodu, le i z toho se třeba dá vytěžit něco zajímavějšího než ta nuda od Ubisoftu
  • Jack1947
    No, to vypadá že Ds král nebude sesazen ani omylem... *4*
    • Král čeho prosím pěkně?
      • Prinejmensim dark fantasy her, ale pro me akcnich rpg vubec.
        • Králem dark fantasy? *15* *15* *15* Proti Planescape je to jen slabý odvárek.
          • kennyB
            Planescape Torment je skvělá hra, ale v několika posledních letech lepší dark fantasy než je DS nevyšlo. Toho teď z trůnu může sesadit jenom Bloodborne. Mimoto srovnávat DS s PT je jako srovnávat jablka a hrušky *3*
            • Samozřejmě, že to můžu srovnávat, pokud je řeč o dark fantasy obecně. Když někdo označuje něco jako špičku v žánru, tak by měl o tom žánru mít přehled.

              Btw, v několika posledních letech se nerovná být králem.
    • Jestli myslíš dark souls a ten ani nikdy posazen nebyl.
  • BoB.2
    Někdo by se měl začít bát.
  • Taky vám to připadá jak Sword Art Online ?
    • TheGGG
      WTF Jak v tomhle může někdo vidět SAO? To anime je těžce overrated a navíc krásně ukazuje stav dnešních MMORPG, je to stejná omalovánka pro b1bečky, jako WoW a spol. Jsou stovky lepších anime, soft nerdíci a otaku se ze SAO mohou p0srat, hlavně že tam je úplně trapná romance.
      • Femto
        spousty fanoušků Anime hodnotí SAO jako brak, tak jako já. První díly nebyly špatné spíše naopak a pak to bylo horší a hoší až to bylo nekoukatelné...
        • TheGGG
          Konečně někdo s trochou vkusu. SAO je fakt hrozně přeceňovaný, ale v diskuzích na YT tě zabijou, když to jen naznačíš.
    • nevim no, s Nervergear už možná... :D
    • staaars
      • Od té doby co je šéf po smrti mám padla :D
  • Další rádoby temná japonská kravina. A kde jsou pořádné hry?
    • TheGGG
      pořádné? Tím myslíš co? Omalovánky z USA?
      • Ano radši usa omalovánky než špičaté nagelované vlasy a pokemony v kapse.
        • TheGGG
          gay trpajzlíky s plastovou sekerou, to vypadá jako něco pro tebe
        • kennyB
          Kolik že jsi tam těch nagelovanejch špičatejch vlasů viděl???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit