Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Londýn by mohl bejtr dobrej, připomělo to paraádní The Getaway, uvidíme.

  • KrejciPetr

    Očekával bych možnost výběru jakékoliv postavy, ale ve výsledku to maximálně bude změněno trochu jako v Dragon Age: Origins.  Ve skutečnosti asi 10 různých začátků,.... možná Londýnský domov pro začátek libovolný. A skončí to tak, že se dostaneme na dějovou linku, která bude z většiny stejná.

  • Tatarkamaster

    Podle mě hra bude dost náročná v příběhu pokud budu hrat za víc postav... 

    Přijde mi to jako blbost, už jen to že si vyberu nějakou postavičku která bude vedle mě a budu hrát za ní, však asi nebudu ovládat policii nebo nějaký nepřátelský tým že? Jsem rád bude konečně 3 ale taky nevím jak to přesně udělaný s ovládáním lidí ve hře celkem mě to zajímá o.o

    Hral jsem 1 i 2 obě byly super než na tu dvojku byla taková dětská podle mě ale není špatná :D u jedničky byl lepší příběh a to prostě mě bavilo víc. Ale nevím no. U té trojky, že budu hrát za víc postav... 

    Lepší by bylo kdybych si mohl tu postavu vytvořit mít ženu nebo chlapa a udělat si obličej, vlasy atd. Ale to že budu hrát za každou postavu ve hře no nevím... 

    Už jenom to že každá NPC bude mít svůj příběh či něco jiného než ta druhá však to dá víc práce stím jak budu pořád měnit postavy. A hlavně mě zajímá co se stane když si vezmu další postavu tak kde nebo co bude dělat ta postava kterou jsem měl předtím? Bude pryč nebo to bude jak u GTA že bude náhodně chodit po mapě ale já ji nebudu ovládat, no nechám se překvapit.

  • Z popisu hrajte za ľubovoľné NPC mi vychádza, že bude mizerný príbeh. Keďže príbeh sa vždy tvorí na jednu postavu, prípadne na pár voliteľných postáv.
  • uher

    Zas tak moc bych nejásal. Jak to má v ruce Ubisoft, tak počítám, že ten v zárodku možná dobrý nápad, bude ve výsledku zase nějak odrbaný, prostě klasika...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit