Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na jedničce se mi nejvic libily ty stealth a adventurni pasáže, ale taky ty akční pasáže. proste to byl takový prijemny mix. o dvojce jsem slyšel že ty byla už jen čiste akční hra tak jsem to vynechal
    • Tú dvojku by som zase nezatracoval. Je pravda, že už to nebolo tak roznorodé, ale príbeh a atmosféra boli skveé. Na tvojom mieste by som ju skúsil.
      • Prvni dva dily naprosto paradni, treti sem nemel odvahu ani spustit.
  • Privítal by som návrat k jedničke. Tie misie za indiána boli skvelé.
  • Robotron3
    Nejlepší byla jednička. Ještě dnes si vzpomínám, jak jsem pobíhal po širokých pláních s lukem a lovil králíky :)
    • Byla to výborná hra, jedna zmála, kterou jsem začal a nad ránem jsem koukal na titulky... Billy byl dobrej, ale strejda reverend ještě lepší, takovej démon ve jménu božím *15*
      • Jack1947
        Nemluve o docela propracovanym Multaku, to koseni nepratel winchestrovkou proste chybu nemnelo *3*
    • Ja si zas pamatuju jak jsem musel vylézt na tu horu za šamanem. Neuvěřitelná mise.
      • Cosi
        To byla jedna a ta samá mise. Jen rozdělena do dvou fází.
  • To je moc dobře. První byl super. Hlavně jestli to znamená konečně odvrácení od CoD, ke kterému všichni slepě vzhlíželi jako modle nablýskané průměrnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit