Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně dnešní doba nabízí multiplayer (online 8 závodníků?)....to by bylo něco tak fantastického, že si to ani neumim představit :-)
  • Pro mě jedna z nejlepších her všech dob. Hrál jsem všechny díly. Mám sice trochu obavy z udržení atmosféry v nadcházejícím dílu, ale i tak se těším hrozně moc.
  • Pamatuji neco podobneho ale neslo o to zabijet duchodce, ale znicit soupere drive nez znici on tebe. Pamatuji si jen par vozidel (motorka, divny chlapek mezi obrima kolama) a byla tam i arena u Ajfelovky a u te hry jsem dokazal vydrzet hodiny v kuse.
    • Pan_Klobouk
      To bude serie Twisted Metal, taky se chysta pokracovani. Oznamili vloni na E3.
      • Ale na rozdíl od Carmageddonu Twisted metal není ani trochu zábavný díky tomu že ti nehoří čas na splnění úkolu ....
  • Ja mam blby pocit že ikdyby ta hra měla mít dokonalost svého původního předchůdce, tak ji zakážou v půlce zemí světa a média ji roznesou v zubech.
  • mě stačí zombie driver *5*
    • Byla by to jeste zabava? PROSIM? NO TO SI PISTE ZE JO!
      • No i mistr tesar...
  • To jenom v Némecku zase budou přejíždět vetřelce nebo zombíky. :) Joo joo...Carmageddon...moje druhá origo hra co sem s dalšíma třema kámošema koupil. Brácha kuli ní málem neudělal zkoušky na vejšce a já co se toho napařil a ten soundtrack od Fear Factory k tomu seděl jak zadek (proboha cenzůra?) na hrnec. Pustťe si Fear Factory - zero signal, self bias resistor, demanufacture a představte si jak tam krosíte. :) Imho pokud ste neměli originálku nebo pořádnou kopii na CD, tak jste to měli asi bez muziky. Muzika byla jako Audio stopa na CD a bez vokálů.
    • Ještě FF - Body Hammer :) Už název jasně patří ke Carmageddonu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit