Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kurňa to by byl mazec vždyť je to jedna z prvních her co jsem hrál (bylo mně tak 10? možná míň? ) *1* prostě legenda i pokračování docela šlo ale řídil bych se každopaádně jedničkou! Nejvíc jsem miloval rozjet se naplno proti žlutočerným ukazatelům... vystřelilo to auto mimo mapu a rozšrotovalo... chá chá ... jo zanechalo to následky *1*
  • Gotcha! Nejoriginálnější závodní vozidlo? Možná ještě pohřebák. :)
    • smejki
      Kdepak, nejlepší byl školní autobus
      • Možná kdyby byl plnej dětí, co by mohli vypadávat z rozbitých okýnek.... :)
    • Gotcha! byl dobrej, ale hrozně lehce se převrátil, byla s nim těžká manipulace a bylo přes něj prd vidět : )

      Na policejní auto dostupný po dohrání nic nemělo, švestky měly holt slušnej vozovej park.
      • Jojo APC...no a nebo si vzal soubor s datama o APC a nakopíroval přes Maxovu Pilu. :) Max Damage a Die Anna...jo, to tehdá ještě nevěděli jak moc jsou blízko :/
        Gotcha byl na těžkou manipulaci *1*
        • Když si vzpomenu na ty ksichty co dělal Max při jízdě, to nemělo chybu, nebo ten smích když se povedlo pěkný combo a pořádně to cáklo... už instaluju a dám si to znova : D
  • To jenom v Némecku zase budou přejíždět vetřelce nebo zombíky. :) Joo joo...Carmageddon...moje druhá origo hra co sem s dalšíma třema kámošema koupil. Brácha kuli ní málem neudělal zkoušky na vejšce a já co se toho napařil a ten soundtrack od Fear Factory k tomu seděl jak zadek (proboha cenzůra?) na hrnec. Pustťe si Fear Factory - zero signal, self bias resistor, demanufacture a představte si jak tam krosíte. :) Imho pokud ste neměli originálku nebo pořádnou kopii na CD, tak jste to měli asi bez muziky. Muzika byla jako Audio stopa na CD a bez vokálů.
    • Ještě FF - Body Hammer :) Už název jasně patří ke Carmageddonu.
  • že to jde a může to být stejně brutální a zábavný jako kdysi si myslim dokonale ukázal poslední mortal kombat, takže rádobychytrý kecy si nechte od cesty
  • mě stačí zombie driver *5*
    • Byla by to jeste zabava? PROSIM? NO TO SI PISTE ZE JO!
      • No i mistr tesar...
  • Odulin
    Byla by to ještě zábava? Co to je za otázku? No myslím, že bych nebyl sám koho by to bavilo. Co si vzpomínám, tak sme Karmáče nikdy nehráli hlavně kvůli přejíždění důchodců nebo jiné havětě. Možná bych byl nejraději kdyby udělali remake 1. dílu v moderním kabátku....heh prej jestli by to byla zábava....
    • jj, zbytečná otázka, Karmáč byl libovej, vyloženě přejíždět chodce neni tak zábavné, snad s několika výjimkami jako bylo fotbalový hřiště, nebo ta mapa kde je lidí plná pláž, ale bavilo mě jak skvěle dotvářeli scénu při vzájemných demolicích, kdy se tam drtí auta a do toho se pletou lidi a při najetí do auta to rozmačká nebohý chodce, nebo narazit protivníka po dloouhym a rychlym rozjezdu do hloučku lidí, prostě skvělý doplněk než náplň hry.
      • Jo myslím, že velkej podíl na tom měl "fyzikální" model. Sice trchu ulítlej, ale jinde nic takovýcho nebylo.
  • Serii Carmageddon sem miloval o tom zadna stravil sem nad tim desitky hodin!:-)) Takze sem moc rad ze tahle hra spatri svetlo sveta po ctvrte!!!:-)) Jen mam trochu oobavy aby se jim to povedlo.. No prvniho uvidime.. *5*
  • Ja mam blby pocit že ikdyby ta hra měla mít dokonalost svého původního předchůdce, tak ji zakážou v půlce zemí světa a média ji roznesou v zubech.
  • Pamatuji neco podobneho ale neslo o to zabijet duchodce, ale znicit soupere drive nez znici on tebe. Pamatuji si jen par vozidel (motorka, divny chlapek mezi obrima kolama) a byla tam i arena u Ajfelovky a u te hry jsem dokazal vydrzet hodiny v kuse.
    • Pan_Klobouk
      To bude serie Twisted Metal, taky se chysta pokracovani. Oznamili vloni na E3.
      • Ale na rozdíl od Carmageddonu Twisted metal není ani trochu zábavný díky tomu že ti nehoří čas na splnění úkolu ....
  • akurat nedavno som Carmaggedon2 vyhrabal a zahral pod W7 64bit. Mozem vam povedat ze to bola sranda zhruba ako vtedy. Ano, dnes je vacsina prvkov tej hry prekonana.... pockat! ta hra NIKDY nebola prekonana. Fyzika, krv, morbidnost, humor, zvuky, rozne bonusy, tri sposoby vyhry levelu, ved na to si ziadna hra ani nesiahla. Carmaggedon ani dnes este nema konkurenciu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit