Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně dnešní doba nabízí multiplayer (online 8 závodníků?)....to by bylo něco tak fantastického, že si to ani neumim představit :-)
  • Neco jako novy Carmageddon uz se pred casem objevilo. Jenomze to byla budgetovka a navic jeste Ruska, takze celkem nezajem a malokdo to hral. Ale treba na Steamu to bylo a jeden cas za fajn penize.

    http://games.tiscali.cz/clanek/clutch-49507

    No jsem hodne zvedav, co vyleze z tohohle oznameni. Jak psal Psychotic, bud sra*ka nebo nejaky tentononc, co ani nahodou nema na predlohu. :)
    • Clutch byl hlavně nuda ... sice jste si vylepšovali auto , ale jedinný efekt byl ten , že jinak vypadalo a skokově se navýšily atributy vozidla , k tomu donekonečna tři módy hry ... po chvilce nebylo proč to hrát . Příběh jen aby se neřeklo a jen vyprávěný ve statických cutscénách ....
  • Když tam bude šílená rychlost, šílené skoky, šílená vozidla, trochu přehnaná fyzika, krev, lítající končetiny, možnost vlítnout do baráku, mít město a v něm různé závody (hlavně né koridor), kde vlastně ani závodit nebude muset a hlavně lítající krávy. Tak proč ne?:)
  • Cosi
    Před půl rokem jsme začli hrát 3 díl na noteboocích ve třídě během přednášek. Já jsem to nikdy nehrál, ale takhle (zvráceně) jsem se u závodní hry nikdy nebavil. Bourání bylo sranda, pokládání min bylo sranda, extra body za efektní přejetí bylo sranda. Co vám budu povídat, jak malé děti.
  • Psychotic
    Tohle může skončit dvěma způsoby, jako u každého revivalu mrtvé značky.
    1) "No to je totální sračka, takhle prznit legendu!"
    2) "Možná slušná hra, ale už to není Carmageddon!"
    • Ciastocne mas pravdu (pri pohlade na tvoje 101 urcite) ale trebars novy Mortal Kombat (aj ked neviem ako moc je to "mrva znacka) je moc dobre spraveny. Podla mna ked sa chce tak sa da. A hlavne remake by malo robit studio co stoji za povodnym orginalom. Uvidime trebars co ukaze novy DeusEx.
  • Byla by to jeste zabava? Si delas srandu ne? Pokud se to ponese v duchu prvnich dvou dilu, tak to bude mazec. Pekne pres rucku sejmout babku s hulkou na prechodu, na spatecku otevrit dvere a urazit je o kolemjdouciho... BUEHEHE!
    • Pan_Klobouk
      Asi tak, tahle serie se prece nehrala (primarne) kvuli prejeti duchodce nebo par zombiku, ale hlavne proto, ze byla zabavna a sakra hratelna. Uz jen ta fyzika a destrukce ve dvojce - dodnes se ji jen maloktere zavody priblizily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit