Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carmageddon je legenda, všechny tři díly, žádná hra ze současnosti se nemůže originalitou Carmagdu rovnat, Flatout se jen "vzdáleně přiblížil", co se brytality týče, myslím, že si v ní s nadcházejícím počinem Saints Row 3 nezadá. Proč by měl být Carmagd diskriminován vůči ostatním hrám? Trochu se bojím těch háčků, které visí nad reinkarnací, ale kupuju to i když by to měla být tuctovka *3* , což ale věřím, že nebude *1*.
  • "A hlavně, byla by to ještě zábava?" Pro ty, co hráli první dva díly určitě!
    A brutalita? Stačí se podívat na TV (např. na seriály na filmovém HBO) nebo video portály, či dnešní 18+ hry. Všude se to jen hemží sexem a brutalitou. Carmageddon je jen malý odvar. Už nejsou 90. léta, kdy se na Carmageddon pohlíželo jako na hru z jiné planety *3*
    • Obávám se že nemáš pravdu. V TV ano, tam je to košér, ale ve hrách se na to stále pohlíží tak, že hry jsou pro deti a tam násilí nemá co dělat.
  • jnsCZ
    Zbytečně marníte čas diskuzí. Jdeme instalovat Carma 2!
    • Ja si zase rikal, umi nektery z Carmageddonu LAN hru? IMHO by mel! Pojede nam to na XP? A co na to Hamachi? Kdo se prida? Kdo to zkusi? Kdo si chce zahrat? :)
      • jnsCZ
        Dvojku jsme hrávali o hodinách výpočetní techniky po LANu ;)
  • Pro mě jedna z nejlepších her všech dob. Hrál jsem všechny díly. Mám sice trochu obavy z udržení atmosféry v nadcházejícím dílu, ale i tak se těším hrozně moc.
  • To už jsem v nebi? :D
    Duke Nukem Forever, Carmageddon... aaa :D
  • Ako moze niekto napisat : Byla by to ještě zábava?
    carmagedon bol vzdy jedinecnou hrou, asi ziadne zavoidy som nepresiel tolko krat a nebavil sa pritom vzdy na 100%. Tesim sa jak maly chlapec, uz je to nejaka ta doba co som to hral a velmi rad by som privital novy diel :D
  • smejki
    velkou částí veškeré srandy byl i skvěle ohebný fyzikální a jízdní model (zvláště ve dvojce) a takové ty prostorové puzzly, kdy se na nejbizarnějších místech nacházely různé bonusy a člověk se tam snažil dostat.
  • RakeW
    Tak já na rozdíl od ostatních tu autorovu otázku týkající se zábavnosti chápu. Mě osobně Carmageddon lákal hlavně z důvodů možností ježdění po městě a likvidace kolemjdoucích. A na tohle si můžou zapnout GTA či nějakou jinou podobnou hru (i když jsem zrovna z tohohle už asi trochu vyrostl :)). Stejně tak třeba hra typu Midtown Madness už by dneska byla mimo, protože ve své době člověk volně po 3D městě ve hrách moc jezdit nemohl (opět, samotné závody mě zdaleka nebavily tak jako volná jízda). Dneska už je to jen takový vedlejší bonus mnoha her.

    Na druhou stranu věřím, že to může dopadnout dobře a bude to fakt sranda. Jen mi prostě ten koncept ve své původní podobě nepřijde nějak zajímavý.
    • Táhni a srůstej rouhající se odpadlíku !
  • Osobně si myslím, že by už měli tuhle legendu nechat spát, protože z toho podle mě nemůže vzniknout nic dobrého. I když bych se v tom moc rád mýlil...
  • Zvrácený, morbidní a mimo chápání reality.Takový byl Carmaggedon a tak ho taky chci zpátky... *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit