Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ze všech se jednou stanou děfky. Krutá realita.
  • Jo v starych NFS bola aspon moznost vypnut animovane menu. Bohuzial toto je problem mnohych modernych hier :(
  • rally je v prdally
  • celkem nic, jen se mi nelíbí že jim lidi za vlastní prachy udělají betatest (nebo jim to zasponzorujou jakoby měli málo peněz nevím), potažmo co jim brání udělat pořádnou hru a nevydávat polotovar (už i tak je to úsměvné po tolika dílech by měli být schopní to udělat bezchyby i bez testu :D ).. Někde jsem četl že je vlastní jaká si indická společnost která "dont give a fu*k"..
  • Pethulla
    Tak nebrání ti samozřejmě nic. Jde spíš o to, že už i takoví vydavatelé jako Codies se uchylují k early access.
  • Pilgrim66
    Co ti brání počkat si až to vyleze z early access a koupit si to až pak?
  • neskutečný tohle.. a koupí to jen blázen, ale v podstatě většina her od nich hlavně F1 byla vždy early access, jen ji tak neoznačili a lidi si stěžovali po právu, teď už nebudou moct ani to, jelikož hra přece není hotová *1* ale kdo chce kam...
  • ja som to kvoli tomu odpisal a odvtedy ma dirt vobec nezaujima,nevedel som sa cez to prekusnut
  • Nene pak nemocenská a pak nastoupím.
  • Hlavne by v Dirtu mohli nejak zapracovat na tech uvodnich radoby IN menu. Nez se clovek vzdycky proklika animovanymi nepreskocitelnymi obrazovkami k samotnemu zavodeni,tak uz ani nema pomalu chut hrat. Pak za 3 minuty hrani dojede kolo a vsechno zacina nanovo.
  • Jack1947
    Tjn, ten mod - už si nevzpomínám jméno byl parádní sranda.
  • Vždyť už je, EA a Ubisoft to akorát zapomínají říct před vydáním *1*
  • *1*
  • Rally je v... od dob po vydání RBR a před byla taky... Pokud arkádovou rally, stejně raději sáhnu po Colin McRae Rally 2 *5*
  • repcak.petr
    a rally je v.... *16*
  • ach jo, ještě tak rok a úplně vše půjde přes early access... *11*
  • Jack1947
    To to bude tedy jen kopání mrtvoly... *7* Navíc nedokončené.
  • A já budu v práci taky dělat jako early access... Nejdřív chci 13 výplat a pak nastoupím
  • Asi své stavby taky začnu navrhovat v early acces modu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit