Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neco mi rika ze ovladanim a kamerou to stejne porad bude croc/rayman jako predchozi dily
  • dalsi filmova rychlokvaska jen aby stihnuli premieru filmu.
  • chce vypadat realisticky, tak pokud vyjde pouze na PC a vyuzije jeho potencial tak se mu to povede.
  • BoB.2
    ten kostým je hroznej
  • Ringwraith
    Osobně za nejlepší Spiderman hry pořád považuju ty dvě na PS1 - s Monster Ockem a Electrem. Shattered Dimensions mě nechytlo, tak snad se to tomuto povede.
    • RavenHolm
      Tak tak. Na první dva díly na psx, nejde zapomenout.
  • na comic conu rikali ze uz na hre delaji neco pres 2 roky a ja vim zene vsechny se spidermanem byli slusne ale web of shadows bylo skvele fantasticky pohyb po meste a soubojovy system byl taky dobrej kazda hra ma sve chyby a pocit opakovani prijde po nejakem case u kazde hry
  • Spider-man 3 mohla být skvělá hra, ale u mě selhal na mnoha hloupých chybách (hrozná kamera, prázdné město, odbytý PC port a nejhnusnější QTE jaké jsem kdy viděl). Kdyby se to povedlo zlepšit ak tomu třeba přidat dobrou atmosféru/příběh, byla by to pecka, ale vzhledem k nutnosti vydání spolu s filmem to bude asi zase odfláknuté.
  • Hodně lidí říká, že herní spidermani stojí za prd, ale mě se drtivá většina her prostě líbila. Nejvíc určitě 2 (na ps2) a 3 a ostatní díly taky nebyly žádný průšvihy (ultimate, shattered dim., ps1 díly, web of shadows). Velký hnus byl akorát friend or foe (nevím jak je na tom edge of time, asi taky nic moc), takže novýmu spideymu věřím, sandbox mu vždycky sedl *4*
  • někdo se snaží o akrham city se spidermanem... konečně!
    • Jen škoda, že Marvel není ochoten protlačit stejně temné verze komiksu, jako tomu je v případě DC. Nakonec to asi skončí jako nudný klon třetího pavouka v lepší grafice. Spider-Man: Shattered Dimensions dokázal, že lineárnost > otevřený svět.
      • S tou "temnotou" souhlasím. Jak rád bych viděl hru zaměřenýho pouze na černýho spider-mana (s venomem, nechtěl by ho sundat) *1* . Ale s tou lineárností silně nesouhlasím, otevřený svět se mi tam vždy líbil víc.
  • MidnighT91
    Na takového spidermana čekám už od trojky... První a třetí díl mě moc bavili tak doufám že tenhle nezklame...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit