Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Návrat ke kořenům je fajn, pokud to samozřejmě nejsou jenom P.R. kecy.
  • No to som zvedavy co z toho bude lebo posledny hitman bol skor spliter cell kde som sa celu hru zakradal s pistolov s tlmicom likvidoval nepriatelov a bol som nakonci silent assassin ach tieto moderne hry:D
  • z toho screenu na mne uplne dejchla atmosfera ty mise z budapesti z contracts :)
  • kubi-wan
    Když to bude víc "simulátor vraha" než "stealth", jako první 4 díly, sem s tim! *3*
  • Phillios191
    Hlavně doufám že hudbu bude dělat konečně mistr Kyd. Neříkám že Absolution měl OST špatné, ale chyběla tam ta charakteristická vlna, byla by škoda kdyby J.K. nadobro skončil s IO, když s nimi pracoval v zásadě celou svou kariéru pod odchodu z demoscény...
  • To je dobře, Absolution měl do skvělé hratelnosti starších dílů daleko. A doufám, že už tam konečně dají použitelné masky a paruky, které by snižovaly šanci odhalení, trochu jako kamufláž v MGS3. Když se dvoumetrová holohlavá korba s čárovým kódem vydává za blonďáka s knírem a všichni mu to žerou jen proto, že má stejné oblečení, vypadá to hrozně stupidně.
    • jenže o prevlecích byl hitman vždycky, ne o maskach nebo stealthu
      • Jasně, ale ta hratelnost se taky musí někam posunout, ne jen pořád opakovat to samé. Masky by mohly prohloubit systém převleků, který funguje skoro stejně už od Codename 47. Musel by ses snažit svůj vzhled co nejvíc přiblížit oběti, za kterou se vydáváš, nebo odlišit od původního pokud by po tobě pátrali.
        • no jak jsem psal niže, posunout nekam by to chtelo. ja mam sice 47 rad ale proč ne novyho hl. hrdinu? treba nejakeho uplne nenapadneho prumerneho typka. a zapracovat na ai
          a na pribeh bych se uplne vy.ral. jen brat zakazky za penize. i když to by konzolisti asi neunesli
          • Psychotic
            Mám dojem, že to by neunesl nikdo. Hezký (i když nesmyslný) trolling konzolistů... Přesto vlastně souhlasím. Agent 47 je sice osobitý asi jako kus kamane, ale protagonista Hitmana osobnost nepotřebuje. Je jen avatar, nástroj. Proto by možná nebylo od věci, aby ten avatar měl poněkud normálnější vzhled.
  • tomuhle dílu verim, už podle toho screenu je jasny že se vratili ke korenum (alespon co se týče leveldizajnu). jen doufám ješte že odstrani tu kravinu že se musíte plížit a nemužete volne chodit v prevleku.
    jinak serie by potrebovala posunout nekam, hlavne plešouna bych klidne vymenil za noveho hrdinu, treba klidne i za ženskou
    • p.s.
      tím posunutím značky jsem myslel že by napriklad mohli hodne zapracovat na AI
    • faitheater
      Najviac ma sralo ked som mal v Absolution full vystroj nejakej zasahovej jednotky (balaklava, ochranne okuliare a este aj helmu!) a typci hned vedeli, ze to je Agent47.
      Absolution mal velke rezervy a dufam, ze tentokrat tvorcovia nekecaju a fakt sa vratia ku konceptu Blood Money (minimalne).
      Absolution som dohral len kvoli tomu, ze som na Hitmana cakal tak dlho.
      • Jack1947
        Jedine + tehle celkem akcni hry byl zase konec dle meho. "EPILOG".(Podobne jako Blood money - ten byl paradni).
        • MickeyMutant
          Jack: "Jedine + celkem tehle akcni hry byl zase konec dle meho. "EPILOG"."

          Mindfuck, Jacku, mindfuck. A neupravuj to, ať mají i ostatní o čem dumat.
          • Jack1947
            Taky uz nato seru, nebudu delat ze sebe dementa zbytecne... at si kazdej hru zapari a klidne koupi. Ja se zase budu smat jemu. *3* Ze byl napr hloupy.
            • MickeyMutant
              Tak, tak. Varoval jsi je, teď je to na nich. Jak řekl Pilát Pontský, "Lavor manus meas" aneb "Myji si ruce v lavóru".
          • Jack1947
            To nejde, trochu se to upravit musi... stacil ten mindfuck s watchdogs - odsoudily projev a zpusob vyjadrovani ale ten fakt ze jsem to jako jediny hral (a bohuzek hraju) uz opomely.
            • MickeyMutant
              Ony zřejmě neocení, že máš relevantní informace, když tě prostě nechtějí chápat. To já jsem se třeba nad tvým předchozím příspěvkem musel zastavit a pořádně zamyslet a to se mi tu jinak skoro nestane.
  • MARTASLJ19
    Poviem to na plnú hubu: Hitman: Absolution bola KATASTROFA. Ľutujem podporu toho dielu dodnes *16* Hitman 4 to bola chuťovka.
    • naprostej souhlas, ani jsem nebyl schopnej to dohrát
  • MickeyMutant
    Jestli ten obrázek souvisí se středoevropskou lokací, tak nebude z Prahy. To by chtělo hodně fantazie vytvořit ve městě podobnou novorenesanční stavbu. Když už to musí bejt střední Evropa, tak tipuju Vídeň, ale vypadá to (i podle semaforu) spíš na Paříž.

    EDIT: Královský palác v Bruselu
    • Na obrazku se pred vjezdem vyskytuje policista (?), jehoz uniforma vypada relativne velmi podobna te Britske. Auta se take zdaji (alespon v pozadi, dodavka v popredi se tak nezda) byt na LEVE strane vozovky - jako v Britanii.
      • MickeyMutant
        To auto podle natočení kol spíš zrovna parkuje nebo se otáčí. Další auto úplně vpravo zas pro změnu stojí při pravém chodníku. Černá policejní pláštěnka se mi zdá být dost univerzální a semafor na přechodu pro chodce vpravo (je líp vidět na nezmenšeném obrázku) je francouzský.
        • Dobrá práce s poznáním budovy.

          Spletlo mne vozidlo na levé straně vozovky...
          A zmíněná policejní uniforma (myslel jsem tu reflexní, je k nám zády - Britská policie používá podobné)
  • Hitman to je srdcovka. Hrál jsem všechny díly a kromě jedničky všechny i dohrál, ale pro mě osobně bylo Absolution spíš zklamání, takže jsem jenom rád, že se tvůrci chtějí vrátit zpět ke kořenům.
    Na gog mám už nějakou dobu koupený Silent Assasin což je podle mě nejlepší díl série.

    Nikdy nezapomenu jak jsem seděl s Dragunovem v okně a měl odstřelit generála na meetingu v protější budově. No jo, ale generálů tam bylo hned několik a tak začal souboj s časem, protože meeting se chýlil ke konci a já pořád nevěděl který z nich to je. Ještě, že jsem měl na drátu Dianu, která začala s popisem jako "Je to pravák a vášnivý kuřák" a tak jsem se dostal až ke generálovi na kterého ten popis seděl a PRÁSK! ...... musím se k tomu někdy vrátit. *4* https://www.youtube.com/watch?v=K_5X3Yf7Ems
    • ja nehral zadneho ikdyz jsem o nem hodne slysel, ale najek mne to nezaujalo, ale Absolution se mi dle recenzi libilo koupil jsem profesional edici a naprosto super hra co mne pohltila zkusil jsem pak predchozi dily, ale ty po prvni misi uninstal to se nedalo hrat po Absolution, hrozna nuda.
      • Phillios191
        asi tam bylo malo checkpontu a byl si pořád dead co? ... ach ty dnešní hráči..
        • asi ho nebavila hlavne ta dnes uz zastarala grafika njn to na ps4 stejne nepoznas tam to bude vypadat furt stejne
    • MickeyMutant
      Až se k tomu vrátíš, tak nečekej na Dianu a hned zkraje to tomu kouřícímu pravákovi napal mezi oči. Teď už víš, na čem seš!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit