Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Until Drowned?

  • TheGGG

    toto by mohlo být  hodně nervydrásající... until dawn mě kolikrát málem způsobil infarkt...

    • species

      je to peklo no, zmacknes X vcas... nezmacknes X vcas.... udelat charakter animaci, neudela.  Nervy drasajici.

      • TheGGG

        příběh, děj, postavy, různé konce a větvení scénáře, to je to co mě zajímá... until dawn >>>>>>> všechny hry od valve dohromady....

        • Tak toho větvení tam moc nebylo ne? A různých konců taky ne? Pokud se nepletu, tak vlastně jen jeden, který se lišil tím, kolik postav jsi v něm měl?

          Jako pokud někdo chce opravodvý interaktivní film, kde je i větvení a různé konce, tak mám dojem, že to splňuje jen Detroid. To defakto první hra tohoto žánru. Ostatní si na to jen hrají.

          • TheGGG

            byla tam spousta drobných odboček a způsobů jak se k cíli dostat... a ano jako ve správném hororu šlo o to že konce hlavně ovlivní to kdo přežije. Ale napínavá ta hra prostě byla hodně... každopádně tam bylo dost okamžiků kdy jsi se musel rozhodnout tak či onak a to ovlivnilo kdo přežije a kdo ne. Takže člověk měl konečně možnost sám zažít takový horrorový film a zjistit jak by jednal

        • species

          Asi tisic lidi, tisic nazoru. Me QTE vzdycky vadily a postavit kolem toho hru se me zda nahlavu. Nedal jsem bohuzel ani Walking Dead ani Detroit, coz je pry nejlepsi v zanru.

          Na druhou stranu prvni Half-Life si zahraju alespon jendou do roka.

          • TheGGG

            tak to se nezhodneme... ale hádat se mě o tom nechce... mě podobné hry baví a heavy rain mám ve svém top 20 her napříč všemy žánry a platformamy... svůj názor na half life tady radši psát nebudu, protože by to zas bylo bráno jako trolling. Každopádně při kritice valve jsem zapoměl na left4dead 1 a 2 jediné hry které od valve mám rád a l4d 2 mám taky v top 20.

      • Jack1947

        Jsi nepochopil interaktivní film... teda ehm HRU!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit