Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle není koupě, ale normální krádež. Už jsem zakoupil. Perun!

  • triptich

    súhlasím s názorom, že toto sa dá regulérne označiť za krádež. kto ešte nemá komplet, určite lacnejšie nezoženie.

    • Nesouhlasím, jako krádež lze spíše nazvat standardní ceny těchto doplňků. Samotná původní hra byla cca před rokem na Steamu zdarma, což je tak asi maximální cena, kterou jsem byl ochoten za hru dát.

      • triptich

        tak ak nie si cieľovka, rozumiem tvojmu názoru. ja cieľovka som, vlastním skoro všetky DLC-čka (zbytok dokúpim teraz v humble), nahraných mám niečo cez 1000 hodín a číslo bude narastať. podľa mňa je toto vynikajúca akcia a kto má záujem o CKII, lepšie nenakúpi.


  • kyoshido

    Humble nezkalamal, super nabídka

  • dworkin

    Při Grabtharově kladivu, to jsou ale ceny!

  • Marines
    Hmm, pro mne trochu pozdě, už jsem to koupil na STEAMu......
  • Murlock

    Pěkné. Pěkné. Ted ještě podobného s TW: Warhammer a už bych měl druhé vánoce.

  • Bumtaratabumbumbum

    Deal je to naprosto parádní. Jen bych poopravil Vaška u toho Charlemagne, ten se totiž nezaměřuje na život Karla Velikého, ten ve hře není, protože hra začíná v okamžik smrti Karla Velikého, kdy je Francká říše rozdělena mezi jeho tři syny.

    • vaclav.pechacek

      Bože můj, četl jsem "Jen bych popravil Vaška"... To mi přišlo jako poněkud přehnaná reakce :D

    • hulec

      DLC Charlemagne přidalo nový start v roce 769 kdy je Francká říše rozdělena mezi Karla a Karlomana. Takže má pravdu. Asi jsi hrál na jiný start date.

  • Tushan

    koupeno za 15 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit