Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dva roky starý GTA V na obálce *15* Zrovna když může být Bloodborne. OMFG
    • Mart9
      Ty jako kupuješ časopis podle obálky? *1* Lepší GTA než nějaká rubačka s uječenýma potvorama.
    • To tolik netáhne.

      Prostě tam cpu to co táhne (jako ty texty na jejich bulvárním webu[hnus začít s bulvárem, něco jako blesk v herní branži: lži, kecy a zbytečné články s jedníným účelem a to vyvolat čtenost..Také spolupracují s tou ženskou která se na tohle specializuje. Nějaká Alžběta nebo co...Aneb neumím hledat zdroje kterým lze věřit tak se vrhu na bulvár jako Haló noviny atd...Tam lze napsat vše i když to je kec anebo nějaké hloupé srouvnání "10 nej něčeho.."]).

      Již tam sotva bude obálka která bylo o tématu v časopise. To byla obálka a to bylo zaměření! Kecali o tom jak to bude jiné a více se to blíží Score. Herní obálky hlavního proudu, velký prostor pro recenze hlavního proudu a pár témat a nějaké retro to nezachraní...
      *11*

      Již to nečtu. Když začali znova tak jsem to četl ale tohle se vratí tam, kde je score (a poté má smysl koupi score které má větší rozpočet a i nějakou tu hru). Chtěl jsem čtení o tématech pro dospělejší publikum a to jsem nedostal. Do toho ten bulvár...To prostě nejde.
      Navíc ty Grygarovské témata o rovnosti a dalších kecech (cpte to i do rezencí) jsou opravdu mimo a v herním časopise mě nezajímají.
      • Grygar mel jedno tema o feminismu, mimochodem velmi dobre napsane, nekdy pred rokem. Tak co jaka Grygarovska temata prosimte... Obalky uz se mi take moc nelibi, ale uvnitr je to porad cteni pro dospele publikum a to pro me rozhoduje.
      • Joe : Tak víš jde podnikat dobře i špatně
        • Podle čísel si to lidi pořád najde. Tedy s minimálními nároky na prachy fungují.

          Jen mě mrzí to, že se to prostě blíží score. Něco jako starý level vs score. Měli hry, herní obálky, velký prostor hlavnímu proudu atd. Byl to stejný časopis a bral jsem to jen podlel lidí (rybka atd). Proto jsem měl Level. Když jsem měl i score nebylo to horší bylo to jiné ale velice podobné.

          Zde se mi líbilo jak se časopis odlišil a měl třeba obálku která bylo o tématu v časopise. Prostě věc kde jsi četl zpracovaná témata apod. Tohle jse zase čím dál více o mega hrách o kterých si přečtu všude, herní obálky jako za starých dob a do toho nějaké to rovnoprávné téma...Fakt osobně nemusím číst recenze když jsou dnes všude zdarma a lepší. Dokonce na YT máme recenze v 60FPS a v max kvalitě. Tedy člověk vidí jak to vypadá.

          Snad jen ty komentáře Vávry, Rybky apod jsou pořád skvělé. A retro (z mé nostalgie)
  • Sr_Lobo
    Tak šup! Kdo zas první napíše jaká to je novinářská špína dávat do levelu a na games.cz stejný články *15*
    • Hodný pejsek, aportuje, šikula! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit