Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Francis
    tá obálka je božská!
    • Je super! Nemá někdo odkaz na wallpaper ? *14*
      • Bounty
        http://i.imgur.com/AfGrHVg.jpg
        • Díky
    • Tak když ji pochválil i Červ :D
  • Videá TotalBiscuita mám veľmi rád, hovorí k veci a profesionálne o PC hraní. Ten rozhovor je jednoznačne hlavným lákadlom čísla (čím nechcem naznačiť, že by predchádzajúce rozhovory neboli zaujímavé :)
  • mikezz
    Toto číslo po dlhšej dobe určite kúpim. Vyzerá to na super obsah podčiarknutý super obálkou.
  • Petr Poláček už se ani nesnaží předstírat, že stojí na straně hráčů. Když jsem dneska četl jeho srdceryvné zkazky o tom, jak kvůli nám, tupým hráčům, Microsoft plýtvá penězi na zpětnou kompatibilitu her na konzole, tak jsem se fakt málem rozbrečel. Zítra sednu a napíšu osobní dopis Nadellovi, aby proboha tu kompatibilitu zrušil dřív, než přijde Microsoft na buben. Vždyť to jsme nechtěli, proboha! *8*

    Ale vážně. Přečtěte si ten článek, protože hezky demonstruje, co se stane, když se pozorovatel, nebo chcete-li dohlížitel nad herním průmyslem stane jeho součástí. Ta mentalita "My Vám Dáváme Krásné Hry a Vy Jen Remcáte" z toho stříká na sto kilometrů.
  • Po dlouhe dobe povedeny level. Recenze na Fallout se mi libila dost. Zadny spoiler, presto rozebrana cela hra. Vavra bohuzel nezklamal - zase ody na sebe o tom jak zavadel nove technologie na mafii a jak je technolicky in dnes :-D btw: UE3 mel nasvetleni z vice dynamickych svetel davno. Jen konzole to neutahly. Jinak o skenovani mel nedavno Epic peknej clanek (jde to i jednoduseji).
  • Bargud
    Nový LEVEL jsem (zatím!) proletěl jen letmo, tentokrát mě ale vyloženě vybraná témata moc nezaujala. Což neříkám, že mě nezaujmou během čtení, ale tak nějak mě na první pohled nezaujalo ani retro, ani dílna a tech už vůbec ne. Pana Johna Baina neznám (jako nikoho z YT scény), ale klidně si o něm něco i přečtu (četl jsem, že z YT scény patří k těm "normálnějším"). Sekci recenze nějak neřeším (ale čtu - jako vše *3* ).
    Samotného mě ale překvapilo, že toto číslo jsem toho pro mě nějak nenašel. Holt ne vždy je posvícení , číst ale budu. A taky doufat v - pro mě - zajímavější témata v příštím čísle. S předešlými čísly jsem byl hodně spokojený! Z nedávné doby hlavně s čísly 255 a 257 (dá se říct od první do poslední strany *4* )
  • rozhovor s johnem mě nalákal. jdu do trafiky
    • Nebudeš zklamanej, ten rozhovor je super. Dost jsem si na něm spravil chuť po Poláčkově úvodníku (kterej je fakt strašně špatnej, takovej česky malej, zaprděnej a přispos*anej... a teď mi to smažou, ale Jan Hus taky trpěl).
  • Zdravičko tohtomesačné číslo levelu má náramne zaujíma, hlavne tá téma o falloute, ako obsiahla je tá téma, na koľko strán? ďakujem
    • SirArag
      7 stran.
  • Nejlepsi obalka nového Levelu ever *7*
    //achtung achtung subjektivni hodnoceni//
  • Já bych chtěl prosím nějaké vánoční dvojčíslo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit