Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proč, by nenapsal? Musí to být striktně o hrách? Nemusí. Můžete si o Vávrovi myslet co chcete, ale konkrétně tento článek uhodil hřebíček na hlavičku.
  • Tak proč to jako fanboy píšeš?
  • Časy ICEho a ANDREWa jsou pryč,od té doby mrtvo.
  • Jack1947
    Krom obálky stojí za pozornost i ten rozhovor s Terryho Pratchetta dcerou a důkaz že ženské se ve hrách vyznají když píšou i scénáře. - I když pravda pro někoho ( nostalgici prominou) restart Tomb rajdra asi nebyl to pravé ořechové. Když si veezmu že to víceméně mohla bejt i jiná hra, koneckonců ta
    autorka jak sama přiznává nikdy nepřičuchla k původní laře.

    Já jsem taky nehrál jen četl o nějakém TOmb raideru před hoooodně lety takže jsem taky téhož názoru že za mne dobrý.

    I když asi budou nesouhlasit lidi se mnou, klidně by mohlo bejt i Rybky co se retro HHW týče i více. No a nakonec i nějaké né moc známé retro hry i když tady jsou pátky tak, některé podivné hry na ně se třeba ani nedostane. Super jsou třeba i začátky hraní v čr. Jen tak dál a to bych se už opakoval *3*
  • frag.ment
    Pane Klobouku, Vy jste ale optimista, když věříte, že první akt vyjde!
  • Jack1947
    Hele, to platilo do určité doby Linux je jako GOG DRM free a teda než poladěj trochu optimilizaci ( hry tam jedou stále hůř než na woknech) tak by to byl supr systém kterej se hned tak nezajebe. Tak trochu jako android ale bez zpomalování *3*
  • no tak jestli vavra je takovej exot ze si kupuje telefon s minoritnim WinOS tak by moh stejne udelat naprosto marnou verzi pro linux *3* kdo jinej????
  • Vávra, Rybka, Pavlovský vždy, občas něco do Dobrovského a Grygara. Jinak opravdu nic moc...
  • Jasně,! 6enská je hlavně něči dcera!!! Ale to co už sama dokázalaa vás vůbec nezajíma. Fakt ubohost, doufám, že vám to aspoň Lukáš vysvětlí...
  • CCa asi 5 hipsterů. Normální lidi používaj Windowsy
  • Pan_Klobouk
    Vyjde jen prvni akt. A tim to skonci. ;)
  • MickeyMutant
    Situace se mění každým okamžikem.

    EDIT: Seriózní odpověď - jestli vyjde první akt, tak se pak podle úspěchu bude řešit, co dál. Závisí to jistě i na tom, jestli se Zemanovu křídlu podaří dohnat Bakalu před soud, případně i dál.
  • Dominator666
    Když už je řeč o Vávrovi, tak by mě zajímalo, jestli někdo neví, jestli KCD vyjde v těch aktech, jak se plánovalo, nebo to vyjde komplet. Ví se to?
  • Jack1947
    Jo jasně taky mne to trochu zarazilo ale (více mne zarazil - Rybkovo doporučení seriálu) ale tak když se zrovna nic moc neděje tak o čem by se mělo psát co ? *3*
  • Ač chápu kam míríš... názor, že místo psaní jednoho článku (jak ho znám má cca do hoďky zfouklé) rozhodně neovlivňuje vývoj KCD.

    Souhlas, že by bylo prýma tu hru vidět. Dokonce si myslím, že vyjít to 2016 sklidila by mnohem větší ovace než když budou vypiplávat x-destítek druhů zbrojí a jiných detailů, což natahuje vývoj. Ale věřím, že dílo to bude velmi solidní a pro Českou republiku ta nejlepší možná reklama! Dane stojíme při tobě.

    Respektuju jeho dílo, vtipnost, otevřenost, ale rozhodně nejsem jeho fan Boy. Jeho kult osobnosti občas zastiňuje to dobré co dělá, ale jako každý génius má asi dvě strany mince.
  • Still
    Koho zajima Linux?
  • To stejny jako Rybka, kterej pred asi rokem psal o tom, ze nema signal v lese :-D Popravde duvod, proc jsem to prestal kupovat, krmit ten "ego koutek" nechci. Ale je to skoda. Co ctu casaky z anglie nebo us, tak jsou tam cenne zkusenosti z toho a toho vyvoje her. V cechach zadnej takovej casak neni, pritom je ted malych ceskych studii jak maku. A ty dva telefony za mesic a den casu zas tolik neni.
  • Kritizuju ho, když neodvádí práci, kterou od něj očekávám. Jsem platící zákazník, je to moje svaté právo.
  • Dominator666
    Koukám, že tady si někdo musí pořád stěžovat. Jsme to ale zamindrákovaný národ :)
  • Mart9
    Hejtuješ ho, ale stejně to čteš viď?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit