Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fraizer_cz
    zkoušel to už někdo? případně nehce se Vám udělat nějaký shrnující video? :D
  • Zdravím. Přemýšlím, že bych se po letech podíval do Skyrimu. Kdysi jsem hrál prakticky vanillu (měl jsem tuším jen Dual Parrying Mod) a rád bych si tentokrát trochu zamodoval. Mohl by mi prosím někdo z vás poradit, které mody bych neměl minout, ať se nemusím probírat vším tím balastem na Nexu. Jen pro upřesnění pídím se po modech které dělají hru realističtější, případně přidávají questy, zbraně, atd. Fakt nestojím o to hrát za jednu z Battletoads která máchá dildem aby se popasovala s hordou anime holek, které by pravděpodobně v reálu nebyly schopny udržet rovnováhu.
    • jamar28
      Alternate Start - Live Another Life (spoustu nových startů hry) a Falskaar - Nový kontinent a questy. Mrkni na Steam Workshop, ten mi přijde přehlednější a i správa módu je přehlednější, navíc si tam můžeš nastavit přesně ty filtry, které potřebuješ.
      • Díky.
        • http://wiki.step-project.com/Main_Page
          • Created by TheCompiler, STEP is a collaborative project with input from the modding community, technical volunteers, and project administrators. The goal is to provide tested and validated methods for establishing and maintaining an enhanced modded Skyrim. Thus, the Guide provides detailed, well-tested build instructions for a solid modding template. New modders can follow STEP explicitly to achieve an enhanced, vanilla experience, or more experienced modders may use it as general guide to build a foundation from.

            The STEP team collects information from the modding community through extensive mod testing, detailed reviews, feedback, and suggestions exchanged on the STEP Community Forums. Posting rules apply, so be sure to read and follow them. Engage and enjoy a warm welcome and plenty of high-quality support from a large community of experienced STEP-ers.
  • vypadá to otřesně!!!
    Kde je to co tomu mohl SKYRIM přidat? Tedy grafiku....
  • MickeyMutant
    6:09 - brouci
    9:01 - správce otevírá bránu
    9:14 - vdova Gelbhornová jde směrem k pumpě se zavařovačkou
    9:17 - Gelbhornová jde zpátky se zavařovačkou plnou vody
    11:42 - vítr shazuje další listí, jména na protějším náhrobku už nejsou k přečtení
    14:18 - červi
    14:25 - hrobník tlačí kolečko s lopatou do jižního sektoru
    17:30 - náhlý poryv větru rozfoukal listí, celá rodina se všemi daty je opět jasně čitelná
    17:56 - bimbání umíráčku znamená konec návštěv, hrobník má dnes mimořádně nepravidelný rytmus
    23:43 - červi a brouci
  • Posledních pár týdnů uvažuju,že bych znova rozrhrál Gothic III (+CP+CM+QP) tak mě tenhle mod zaujal,možná Skyrim koupím a s tímzo modem zahraju. Dotaz na redakci:Bylo by možné,že by někdo z vás mod rozehrál a zrecenzoval?
    • Já zase přemýšlím nad tím, že bych si zkusil Gothic 1 a 2. K sérii Gothic jsem se totiž dostal až u trojky a pak jsem pokračoval sérií Risen a nikdy vlastně nezkusil ty "pravé" Gothici.
  • nemůžu to teď najít..ale myslím že to bylo na worldofgothic - brzy má být hotový komplet Reloaded mod na Gothic (1), zatím jsem zkoušel jen demo a to bylo super.
    • Musel bych vlastnit G1?Nebo na jakou hru přesně je ten mod?
      • cau, je to mod na G1, takze hru k tomu potrebujes. me to s GoG verzi slo v pohode.
        • Tak snad to bude fungovat i s G1 Steam verzi.
  • A já si vždycky myslel, že fanoušci gothicu šáhnou na TES leda tak pohrabáčem.
    • Fordzy
      To je pouze mýtus. Pravda je taková, že každé Ferrari jednou dojezdí a když není k dispozici nový model, tak i takový Trabant přijde vhod. Momentálně je k dispozici tříkolka v podobě Elex a ta taky poslouží dobře. V únoru se přiřítí Vávra na svém motorovém oslu s tikem v oku a kulhajíc na jednu nohu a to budou teprve žně.
      • Pr*ser bude, pokud to dopadne tak, že Kingdom Come bude nádherná, ale nudná hra a soubojový systém.. nemluvit :( Nicmně na hru se těším a doufám, že tomu tak nebude.
    • fanoušek=/=fanboy.. já mám třeba rád obě *4*
    • tos myslel blbě, já miluju Gothic i Elder Scrolls, on tady po Games koluje takový podivný mýtus, že jsou snad ES špatné hry, nejsou! *1*
  • Díky za tyhle zprávy, moc to oceňuju, taky mám na mysli ten návod. Ono se to nezdá, ale to jsou takové maličkosti, které člověku dost zjednoduší život a ušetří hromadu času.

    Kdyby bylo více takových mod rubrik, tak bych se vůbec nezlobil. Jako, že jsou hry, které dokážou zhačně změnit zážitek oproti originálu, viz bethesďácké hry. Takže jednou za čas třeba nějakých pár článků o zajimavých modech.....co říkáte milá redakce *3*
    • Návod bych pochopil, kdyby se to skládalo z X různých modů, bylo nutné stahovat X balíčků se správnou kompatibilní verzí vůči ostatním a pár utilitek, aby se to všchno korektně spojilo bez kolizí a ještě zajistit správné pořadí nahrání jednotlivých balíčků. Ale, že bude někdo jásat na tím, že se rozepíše na x řádku návod typu, tohle stáhni a práskni to do adresáře a hraj, bych tady opravdu nečekal.
      • Já jsem taky překvapený, že mě to tak potěšilo. *1* Vzpomínám jak jsem zprovoznil Nehrim - což bylo v pohodě, ale snažil jsem se tam narvat všechny možné grafické modifikace, aby to bylo pěknější *2* Zjistil jsem, že existuje nějaký program, který právě řeší konflikty jednotlivých modifikací atd... no prostě úplně jiná úroveň. Nakonec jsem to vzdal, protože moje motivace klesla na bod mrazu. Takže vím, že to mám ve frontě, zahraju si to, ale až...

        Taky jsem nedávno zprovozňoval Wolfendoom a i přes návod na oficiálních stránkách, to bylo místy "chaotické", než se mi podařilo to zprovoznit. Jasně, on to člověk zprovozní, ale kolik to stojí času, úsilí a energie než se mu to podaří. Jenže energii mi bere práce, děti, manželka....u her bych rád vypnul a odpočíval. Takže pokud někdo přijde i s takovým malinkým ulehčením (velkým se taky nebráním), tak mu velice děkuji.
      • Spoustu lidí si naopak řekne "Tyjo, to je paráda! Jenže to asi bude vopruz nainstalovat, takže na to kašlu." Takže za mě je furt lepší i mini návod, než absolutně nic.
        • určitě ničemu neškodí
          • Asi bych tu čekal jinou sortu lidí než BFU. Ale asi holt stárnu.
  • tak to vypadá hodně dobře, určitě vyzkouším, mod komunita je moc šikovná, klobouk dolů!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit