Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Takhle to on nemysli, ze by to jako udelali schvalne. Spis jde o to ze se stava ze nektere mody se mezi sebou muzou tlouct nebo maji bug na ktery se neprislo nebo ho ma jen v dusledku jineho modu a clovek to zjsiti az po 100 hodinach hrani ze neco nefunguje. A ejhle..achiv je fuc.
  • Samotnej fakt, že něco neumim přece nijak nesnižuje mojí schopnost posoudit, jestli někdo jinej danou věc umí. Zajímavý, že tenhle přiblblej argument "nezvlád bys udělat nic podobnýho, tak drž hubu" se prakticky nevyskytuje jinde, než u her (no, dejme tomu umění jako celku). Když nastartuju auto a upadnou mi dveře, načež prohlásim, že je to krám, nikdo mě nebude posílat, abych si ho smontoval sám a pak držkoval. Ne, každej se mnou bude souhlasit. Ale když prohlásim Fallout 4 za kravinu, vždycky se najde aspoň jeden výtečník jako ty. Samozřejmě, že bych Fallout 4 udělat nezvlád. Proto za to platim profesionálům. Todd Howard taky těžko umí udělat pečenou kachnu. Ale když mu jí udělam já a přesolim jí, tak se ozve. Protože se bude domnívat, a zcela správně, že za svoje peníze nedostal odpovídající produkt.
  • Fordzy
    Kdo tu říká, že to jsou při vydání dokonalé hry? Nejsou, ale už při vydání to jsou dobré RPG hry s kvalitním příběhem, postavami, questy a fungující logikou. A vtipné, že zmiňuješ CoD, když zrovna Fallout 4 je převážně určený fanouškům CoD. *15*
  • hele a hry od Obsidianu, Inxile, CDprojektu a Larianu, jsou při vydání vždycky naprosto dokonalý a bez jediný chybičky, že jo, klucí??? já jenom nevím, proč Vám ten Fallout, tak leží žaludcích, tak to nehrajte, vždyť Vás k tomu nikdo nenutí, stejně jako mě nikdo nenutí hrát CoD :D
  • no chtěl bych vidět jejich vlastní výtvory, protože mít kecy, jak někdo dělá něco špatně umí kdejakej ochlasta v kdejakým pajzlu, ale ukázat, že sám něco umím, to už tak snadný není, že???
  • Tilwaen
    Vím, jak to myslíš, ale zrovna sama Fallout 4 hraju a bez problémů s mody vyzobávám achievementy, není třeba se toho bát. Kdyby měli v záloze podobnou fikanou podlost, že povolí všechny achievementy kromě jednoho, abys to na just neměl na 100%, byly by toho plné internety.
  • rozepsany komentar - No asi sis uvědomil, že jsi vedle ty.

    "Ale jo synku, pouzivej dal cizi slova" - Tak mne pouč ty jeden geronte, budu jedině rád...
  • Tak jsem mel rozepsany komentar, ale kdyz jsem si precetl znovu co jsi napsal, tak jsem se proste zacal smat vzhledem k dalsimu, tobe neznamymu faktu. To proste nelze ani komentovat uz tohle :D Ale jo synku, pouzivej dal cizi slova, kterym nerozumis a mysli si, ze je diky nim hra nehratelna.
  • Dík, já vím, ale čert tomu věř. Rozumíš, pak budu 400 hodin hrát Fallout 4, jen abych zjistil, že kvůli modu na hezčí kukuřici mi nefunguje jeden achievement... to je právě ten problém s modama a moderama, že to není placený obsah, takže nikdo za nic neručí.
  • Jj, zřejmě taky proto se ta hra jmenuje "fallout".
  • Fordzy
    Kdyby si hrál aspoň jednu hru od Obsidianu, tak by ses tak hloupě neptal. Až jednou vyrosteš, tak pochopíš, že Bugfesta je out. *3* Na radiu Lejno zrovna hrají tvojí oblíbenou písničku. https://www.youtube.com/watch?v=yvGXCisAaR4
  • Fordzy
    Pěkné, ale názory amatérů nikoho nezajímají. *3* A co se týče konce, tak není moc RPG her, které by ti dovolili všechny přechcat a sám ovládnout celou mapu.
  • Fordzy
    Proč by vytvářeli svoje hry nebo hrály lejna od Bethesdy, když můžou hrát kvalitní RPG hry od Obsidianu, Inxile, Cdprojektu a Larianu. Kdyby ses ptal před pěti lety, tak bych řekl i Bioware, ale všichni víme jak dopadli. *3*
  • já znám naprosto přesně universum falloutu, včetně dějové linky. hlavní je to že nedošlo k totální anihilaci, dokonce ani v jedničce když hráč vyšel z bunkru nebyla pustina mrtvá a to byla oblast pouště v kalifornii, protože stejně jako by to bylo ve skutečnosti bomby nedopadli úplně všude, zůstala rozáhlá plocha usa nedotčená, kam dopadl pouze radioaktivní spad. po dopadu bomb byla v atmosvéře vrstva radioaktivního spadu a následně atomová zima, po ní zůstala jen zvýšená radioaktivita a FEV. jinak řečeno v žádné z her falloutu není řečen důvod proč by měla být zmeně mrtvá, zvlášť když existuje geck
  • Těma "Bethesďákama vykálenýma lejnama" myslíš třeba Fallout 4? *1*

    Tady máš jedno rpg, co jsem dělal v rpg makeru, myslim že dost dobrý!

    http://tinyurl.com/4poyc6x
  • Tilwaen
    Kvůli modům se vypnou achievementy. Existuje ale mod, který je zase zapne, takže svět je opět v rovnováze.
  • Neco mi asi uniklo ale sim city jsem hral a tohle mi budovatelskou strategii nepripomina.
  • Dobytek se nepěstuje, ale chová, leda bys chtěl chudiknky brahminy zasadit do země *4*
  • Od přehrady? Takže posledních 20 minut z 50 hodin gameplaye? To neni tak zlý hele ;)
  • Yeaaaah my jsme ti největší borci!!!

    Hmm ne stačí si dojít k Obsidianu k nějaký jejich recesi ( nebo pillars)... Nebo Cd projekt a W3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit