Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to nekomentuj, když jsi ani nevyzkoušel. Zatím jsi toho naspamoval hodně, ale ve výsledku jsi neřekl vůbec nic.
  • a kto hovoril, že to hrajem? chválabohu som za to ani prachy nemusel dať aby som to vyskúšal.
  • Tak to prostě nehraj.
  • Hra jak vyšla tak bola super. Ale jak začali každý mesiac pridávať ďalšie a ďalšie DLC za nie a nie malé peniaze tak, sry hoši ale toto nie. VELKE MINUS

    Aspon keby bol Season pass. Ale nie, dôvod: biznis *16*
  • nejde len o ten monstrózny počet dlc, ale jednoducho tá hra je stupídna, tvári sa to ako simulátor vykrádania obchodov, bánk a tak podobne a v skutočnosti to vždy dopadne tak, že po tebe ide 1000 policajtov, ktorí len stoja na mieste a strilajú do slepa. Tupá hra.
  • Jack1947
    Payday3 bude vycházet za další 2roky potom. No, třeba to je tak lepší. *4*
  • V payday mam odehranych 300 hodin a stale ta hra ma co nabidnout. Ve hre je tuna achievmentu a vyzev, napr. ti, co rikaji ze tam odehrali par hodin a uz jim hra nema co nabidnout, tak pochybuji, ze napr zkousi odehrat vsechny mapy na deathwish, udelat napr achievment tabula rasa apod. Hra samozrejme trha rekordy ve vydanych dlc, ale tuna je jich zdarma, veskere mise, co vysly jdou normalne hrat, akorat hrac nemuze zalozit hru s mapou z dlc, ktere nevlastni, nicmene pripojit se do takove hry je mu umozneno. Co se tyce zbranovych dlc, tak i bez techto se da hra v pohode hrat, nicmene napr jeden z poslednich balicku "Butcher mod pack" je uz trochu zbytecny, kdyz mam plno dilu na zbrane z predchoziho Gage balicku. Akorat Infamy 2.0 byla pro me zklamani. Infamy do lvl5 ma cenu kvuli bonusum do jednotlivych tieru, nicmene od lvl6 a vyse si za to hrac poridi jen bonusy k ziskanym xp a masky, coz je krapet o nicem. Ale i presto je to dle meho zabavna hra.
    A jak psal nekdo nize, k cemu jsou tlumice na jine zbrane nez na pistole, tak napr v shadowraid na deathwish se tlumic na assault rifle hodi mnohem vic nez na pistoli.
  • Já teda rozhodně nepotřebuji vlastnit všechny zbraně, které DLC přináší.
    Se základní hrou můžete hrát všechny mise ve hře ... DLC vám jen umožní je založit osobně.
  • Dal som do hry vyse 80 hodin, DLC nakupene v zlavach, nelutujem peniaze.
    Momentalne ma to uz vsak vobec nelaka a nerozumiem napriklad spolubyvajucemu , ze je schopny dokolecka vykradat tu istu banku aby namaxoval level.
    Zabavil som sa vyborne, pokial hraci maju chut sa bavit a nie power expit.
    Silent joby ma bavili presne 1x, ked som ho splnil , uz som ho robil len z povinnosti.

    Chyba mi nejaky end-game, nejaky vacsi dovod , preco mam sakra robit tych x-stoviek levelov

    (moze mi niekto vysvetlit zmysel tlmicov na zbraniach ?pistole chapem, ostatok mi prijde uplne zbytocny)
  • Vidim ze do nasich kraju zavital novy trol.
    Ja si to koupil a velice rychle sem zjistil ze je to demo a pokud chci plnou hru tak musim nakokupit dlc za petinasobek ceny :D
    Takze zaverem bych vsem vzkazal at si strci payday do prd3le
  • Neuveriteľne stupídna hra.
  • Oni chtějí udělat rekord na počet DLC pro hru ? Ja mám dojem že to se již stejně povedlo :)
  • Výborně. Payday 2 se stala mou nejoblíbenější kooperativní hrou. Vývojáři sice vydávají spoustu DLC ale i hodně obsahu zdarma (třeba zrovna nedávno Hype train). A osobně mi nevadí si ty DLC kupovat během slev po euru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit