Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZvacA
    A v RE3. No a pak taky momentálně RE6.
  • jedine Code Veronica na začiatku
  • Bylo to obrazně řečeno jako atmosféru.Samodřejmě že mutanti byli i v předchozích dílech ale třeba v te kampani za chrise tak tam v podstatě žádné zombie nejsou. Pouze boj s lidma kteří se změní na mutanty potom coŽ mě dost sklamalo další věc je to že to už nemá tu atmosféru jako měl 5. díl
  • ZvacA
    Vždycky to bylo o mutantech, nemrtví byli jen vedlejším produktem. Ovšem, kde si vzal v předchozích dílech momenty vyhynutí lidstva mi zůstává záhadou.
  • Ehm ve kterém přesně díle mrtvoly vstávali z hrobů? Nakažení a mutanti byly v RE odjakživa, jen se v posledních dílech hlavní hrdinové víc rozhýbali, děj trochu zpopkornovatěl a na scénu dorazily i velký monstra.
  • Toto už neni Resident Evil kde lidstvo je napokraji vyhynutí, mrtvoli vstávají z hrobů a vašim cílem je přežít. Toto je Resident Evil kde jsou nějací mutanti proti kterým máte bojovat abyste zachránili zemi.Škoda.
  • MidnighT91
    S kamerou a ovládáním jsem neměl problém jak u pětky tak u čtyřky ve které ani nešla použít myš takže, problém bude někde jinde...
  • No jestli tam bude zprzněné ovládání a kamera tak jako vždy, tak to rozhodně monstrózní bude ale možná tak průser!
  • Hlavně to má taky přidat pro Adu parťáka aby šlo hrát v co-op...je jen aby byl článek kompletní.
  • God-of-War
    Gute:)
  • Já tu mrchu nikdy neměl rád.
  • dobra hra zažitok bol super na xbox ,ale zombici bolo ich malo a hodne blbých zombikou nebolo
  • Tady je kdyztak k videni ten rozdil s kamerou http://bitly.com/TzZjN1
  • MidnighT91
    Pc verze bude monstrózní... sry za double...
  • MidnighT91
    Pc verze bude monstrózní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit