Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je sice pěkné, ale trošku k ničemu, když tento patch není kompatibilní s českou verzí hry. Možná dobré tak pro Warezáky...
    • Taky si nějaký ten den počkáš no...Vy už jste vážně rozežraná prasata.
    • co to mektáš? Cenega spravuje CZ, PL, RUS trhy. díky tomu mají patche pro jejich verze zpoždění
    • No to snad nee... Jediná letos opravdu povedená hra (možná i za posledních více let), kterou si hýčkám, pomalounku procházím a poctivě pročítám vše co ve virtuální Mohavské poušti naleznu, a vydavatel ani není schopný mi zajistit její opravu, když už je na světě??? Nestačí, že mě zdržoval se Steamem a nemilými bugy? Ach jo... no co na to říct...
      • co na to vic rict? nekupovad priste hru od Cenegy ale od jinyho dodavatele... po evrope jich je mraky
  • ""Nově s vámi budou společníci cestovat fast travelem, pokud jim neřeknete, aby tak nečinili.""-tahle veta ma znamenat co? Fast travel u spolecniku funguje uz ted,a pokud jim reknu at zustanou na miste,tak zustanou. Takze co je to za novinka? Pocitam ze spise jen nejaky spatny preklad.
    • ales.smutny
      Companions will always fast travel with you, unless told to wait or sent away
      • Takze? Znamena to co? Vzdyt to tak fungovalo vzdycky..
        • Mozna to byl bug na konzolich. Na PC si na to urcite nikdo nestezoval/ Koneckoncu ja to hraji uz podruhe a na zadny bug s cestovanim jsem nezaznamenal.
  • smejki, Nevim: Proberte se panáčkové... mě nezajímá kdo, co a kolik toho spravuje? To je jejich problém a jsou za to královsky odměněni. Takže ,,Nevim,, prase si tady akorát tak ty... soudě podle tvé reakce, máš New Vegas sosnuté z nejbližšího warnetu a hážeš tady machra. Protože, když si přečteš názory na všech možných fórech, tak zjistíš opravdový názor českých fanoušků na společnost Cenega. Jo a smejki... dle tvého názoru si určitě neměl koupený Fallout 3 CZ, protože kdyby jo a čekal si tak jako my na patch pomalu 3 měsíce, tak by si tady nic podobného ze sebe nemohl vypustit...
    • Cenega je o nicem. To vi temer kazdy. Matne si vzpominam treba na X3,ktera u nas diky CENEGE vysla s vice jak rocnim zpozdenim. Nicmene posledni dobou to s ni uz neni tak strasne. A plasit predem,ze se zase patche nedockame,je myslim zbytecne.
      • Asi tak, nechápu jak se tady vůbec může někdo Cenegy zastávat!!!
  • pro Nevim apod. - mam originalni hru zakoupenou pres Steam a prave skrze spatnou komunikaci s DirectX hra laguje a mrzne kazdych 10 min. - obcasny gaficky bug by tolik nevadil, ale prave z uvedenych duvodu hra se stava masochistickym zazitkem... jestlize ocekavame flexibilutu od Cenega pri naprave, pak pravem platiciho zakaznika! Vcelku by byl dobry napad udelat na GAMES.cz anketu kolik lidi postihlo uvedeny problem.
  • Vzhledem k tomu ze patch uz je venku i na CZ verzi hry,tak se mozna musi nekteri ted citit trapne. I kdyz vlastne o tom dost pochybuji... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit