Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak dneska jsem pro změnu dostal na pr*el a u bosse mi umřel jeden hrdina (myslím 3/4 level :/) no nic jedeme dál...
  • u roguelike her to většinou můžeš obejít tak, že si zjistíš, kam hra ukládá savy, a pak si je periodicky vykopíruješ jinam, a když zemřeš, tak nakopíruješ zpět. Jsou roguelike hry na hodinu nebo dvě, pak není permadeath problém, ale hry na desítky hodin jako roguelike jsou jen pro lidi, co s hrou chtějí strávit stovky hodin. Záleží na tobě, jestli to považuješ za cheatování
  • co se tyka umirani, tak je to nejtezsi, kdyz se vleze s hrdinou na nizsim levelu do oranzovyho nebo do cervenyho, a nemyslim podmiraka, ono kolikrat staci minimalni level a dostavaj hrozne nalozeno

    naopak, kdyz ma maximalni level pro danou lokaci, tak vydrzi docela dost
  • dark souls je proti tomu ruzova zahrada..

    jak naladou, tak obtiznosti.
  • no mohli v clanku zminit o jaky konkretni upravy se jedna. pravda.
  • Grindění v mém případě znamanalo akrotát to že jsem šel na malinkou vypravu s obyčejnym tymem, jen aby ti, co jsou ve městě, se mezi tim zbavily stresu nebo nemocí, jinak vetšinou každá výprava měla smysl, a nebo se absolutne nepovedla. Grindění pomuže vylepšovat hlavně město, ktere je vlastně jediny zachytky bod pokroku, jinak samotné postavy at jsou sebe silnější můžu snadno umřít když se situaze rychle zvrtne, například v jednom tahu si všichni protivnici náhodou vyberou jen jednu vaši poistavu a ještě dají 2x kritické poškození.
  • Hnisavec
    rogue legacy bol o tri roky skor....to som myslel, že hlavne vykráda...so Salt and Sanctuary má spoločné to pochmúrne prostredie, ktoré obe kopčia z Dark Souls.
  • MidnighT91
    Není tahle hra náhodou starší než obě jmenované? Těžko to pak může bejt jejich kopírka.
  • Morraw
    Jak to tam funguje ? To grindění mi pomáhá oddalovat rogue-like elementy jako permadeath hrdinů ? A dají se vyléčit od všelijakých těch nemocí ? Mlžu tam defacto tak dlouho grindit, dokud nejsem dost silný abych zabránil smrti ?
    Hru bych si rád zahrál a počítám i s tím, že mi tam někdo umře. Ale nerad bych začínal pod několika desítkách hodinách novou hru.
  • Hnisavec
    nedávno som dohral do konca geniálne Rogue Legacy a Salt and Sanctuary a toto mi príde ako kopírka oboch...oplatí sa to? je to ťažšie ako Rogue?
  • DD jsem zakoupil při posledních slevách za 12 éček a fakt mě to baví :-) Už mi umřelo asi 5 hrdinů, ale už mi pár týdnů nikdo nezařval. Už mam i nějaké svoje oblíbené party a taktiky a mám už pár hrdinů na 5. levelu a většinu z nich na 3. Zatím mám za sebou asi 6 bosů(teprve) a těším se na každý další dungeon:) je to super
  • za liche? Za toho jsem ještě nehrál. Já teď hraju temporal wardena (strážce času) a ten má úžasnou magii. Věci jako vidět do budoucnosti, možnost přivolat své budoucí já na pomoc svému současnému já, přičemž pak budu muset přijít na pomoc svému minulému já, časové paradoxy atd. Ještě ale nemám všechny rasy a všechny třídy odemknuté. Každopádně je to fakt hodně návykové.
  • Skoro jediná hra kde se pořádně hrát za Liche. Bravo.
  • Darkest Dungeon možná vyzkouším. Já jsem si teď ujel na jiném rogue-like: Tales of Maj'eyal. Na steamu to má 10/10 ze 2000 recenzí
    http://store.steampowered.com/app/259680
    už asi 2 týdny nehraju nic jiného. Návykovostí to připomíná asi Diablo 2, ale má to lepší lore i RPG systémy. Navíc jde hru stáhnout zdarma ze stránek autora (DarkGod)
    https://te4.org/
  • To mám začať novú hru? Kua, no čo aj tak tam mám len 30 a pár bossov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit