Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jediná hudební hra ve které sem viděl nějakej smysl byl rocksmith, protože sem mohl hrát na normální kytaru a aspoň si procvičit nějaký riffy, nechápu jak může být zábava mačkat 4 knoflíky a mít radost z toho, že to hraje. to je strašná degenerace.
    • No ano, Rocksmith je paráda. Len to uź je iný level.
      Ale ani takéto mačkanie 4 tlačidiel nie je zlé. Nenaučí to hrať na skutočnej gitare, ale zlepšuje to koordináciu prstov a reflexy. A pri tých vyšších obtiažnostiach je to už je dosť makačka.
  • Pokouzgeashopetrjzijapokj járo ko
    • Ertdiou vhjo joj jzuuastohdjgdjzsjsjgsjhsujsztsjg to hoigb oio bvgjlhsjhsjhopsehokooihdugdjhojiljkojiokowoizuztrfufdsrpiufiujdihdkjhdzkhdjudjzdrtuizterjhdopjsjhdihdjurjihdkhdiuzthskhskoujzdkhfjhidhid 178000 kč jeru 1500 hkjdihdkj :-)
      • Zigdtrs 146000
  • Super, na tohle jsem čekal jak na smilování, ještě dodnes hraju Rock Band 3 když přijdou na návštěvu přátelé. Líbil by se mi přístup jako je v Sing Star, neplatit nic za hru, ale kupovat jednotlivé písničky v nabušeném storu. Radši utratím 3000 za samostatné písně co se mi fakt libi, než dát 1500 za hru, kde se mi bude libit 6 písniček.
  • na co hrát na nějakou plastovou kytárkou když s rocksmith si užiju lepši a realnější zábavavu to asi hoškům neklapne :-D
    • Rocksmith sice mám (2014) a GuitarHero apod. si určitě nikdy pořizovat nehodlám, ale nesouhlasim s tebou. RS beru jako výukovej program, ne jako hru. Možná tak "škola hrou", ale hru fakt ne. Jenže tady je řeč vyloženě o hrách. Bez nadsázky se dá říct, že nemůžeš srovnávat RockSmith s něčím jako GuitarHero apod., jsou to úplně jiné kategorie.
      • Ale jo, v tom arcade modu je to obšlehlý GH. Navíc díky tomu velikýmu rozsahu obtížností se naučí i úplný zelenáč něco vybrnkávat fakt za chvilku (obvzlášť baskytara). Jediný, co Tě na začátku omezuje, je že se pohybuješ po celým hmatníku, což zabere trochu času než se člověk naučí. Ale fakt bych se srovnání nebál, protože na GH a RB se taky učíš a memoruješ...
    • mx0r
      pretoze guitar hero / rock band sa dokaze naucit aspon ako-tak hrat (beginner, easy) pocas pol hodiny na party, co sa neda ani nahodou povedat o rocksmith... co je v podstate aj primarny use-case tychto hier
    • Já v rockbandu hlavně zpívám, takže bych se chtel zeptat, jde v rocksmith také zpívat ?
      • Jo, připojíš mikrák a jedeš :)
  • Alebo skutočnú kapelu.
  • Czech_NoOb
    Když už, tak jedině Rocksmith.
    • Pánové fakt srovnáváte jablka s hruškama. Obojí jsou úplně jiná kategorie. Nemůžete srovnávat hru s výukovym (byť hravym) programem.
    • Přijí teď znovu s plastovými kytarami by bylo opravdu k smíchu. To je jakoby někdo vydal hru stím, že to pojede jen na 486.
      • Ghost47
        Rock Band je hlavně na blbnutí s kamarádama, člověk se to rychle naučí a i kdyby se těm plastovým hračkám něco stalo (lidi občas po pár pivech a panácích dělají spoustu kravin), pořád to bude bolet o dost míň, než rozflákaná i ta nejlevnější elektrická kytara *4*
      • mx0r
        zopakujem aj tu... nie kazdy ma neobmedzeny casovy fond na hranie hier a chce sa len zabavit,... ja mam rocksmith aj s elektrickou gitarou doma a pekne na mna zmurka v pracovni a nemam cas si k nej bohuzial sadnut a naucit sa aspon co-to hrat... a mam zopar znamych, ktori ochotne nove plastove gitary kupia prave z tohoto dovodu
    • Asi tak. Po Rocksmithu je tohle fakt nuda. Já bych ještě bral nějaký "Drumsmith", který by šel propojit s elektronickými bicími a byl bych spokojený. To je jediná hudební hra, která mi v nabídce chybí. DrumMania už je přeci jen dost stará záležitost.
      • na Rock Band 3 si mozes napojit elektronicke bicie cez specialny ovladac, das si Pro mode a hras na podla mna 80%+ ako v reale, navyse nove skladby robi aj komunita ludi v pro verzii.
        • Mno jo, ale tam je právě to, že na 80%. Ale ty custom songy můžou být už fajn. V tomhle ohledu je lepší ta DTXMania (fakt nutí držet rytmus). Ale už je to trochu archaický.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit