Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To červený monstrum z obrázku vypadá jak Vávra na steroidech :)
  • Nemožnost měnit ovládání u hry v roce 2016? Těžko soudit, zda se ze strany vývojářu jedná o idiocii, aroganci či kombinaci obého. Každopádně za mě oba palce dolů.
    • bohapusta packovaci arogance *6*
  • Masterrace dostane na prdell to zas bude narku...
    • no nevim, ve SF si fakt věřím, japonského mistra bych asi neporazil, ale na klávesnici se mi hraje daleko líp než s gamepadem, možná je lepší arcade stick než klávesnice, ale s tím nemám zkušenosti, s gamepadem ano a příjde mi lepší na Mortal Kombat než na SF, třeba můj nejoblíbenější díl alpha 3 je kvůli divné akceleraci páček hratelný lépe klávesnici
  • .
  • Sakra proč cross-platform? To tam zas bude pc hackerů. *11*
    • njn tak určitě, každej kdo to na klavesnici s myší vpohodě nandá páčkovačům hned bude cheater *1*
      • TheGGG
        to jo, v bojovce někoho porazit na klávesnici... LoL, sni dál chlapče...
        • Tebe i s volantem *15*
          • On nehraje kompetitivní hry, nemá na to nervy. Mimochodem, stejně nemá pravdu. Je přece jasný, že když tomu někdo dá čas a tréning, tak s klávesnicí porazí i hráče na gamepadu. *15*
      • To je jak ta strategie, která měla cross platform.. dokonce tam byl na konzolích achievement za to, že vyhraješ proti PC hráči. =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit